IZZI klientiem piedāvā divus jaunus TV kanālus

Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs IZZI papildinājis digitālās televīzijas piedāvājumu ar diviem jauniem testa kanāliem – DanceTrippin un Lolo TV.

Lolo TV domāts jaunākajiem IZZI klientiem, visu dienu pārraidot multiplikācijas filmas un informatīvi izglītojošus raidījumus. Jāuzsver, ka pārraides pieejamas vairākās valodās, tostarp arī latviešu valodā. Lai nomainītu valodu, abonentiem būs manuāli jāiestata valodas izvēle. Kanāls iekļauts IZZI digitālās televīzijas Animācijas pakā.

Savukārt IZZI Energy paka papildināta ar jaunu kanālu DanceTrippin, kas domāts elektroniskās un klubu deju mūzikas cienītājiem. Tajā var vērot ekskluzīvus videomateriālus no dažādiem dīdžeju salidojumiem, kā arī, piemēram, no pasaules slavenajiem Ivisas klubiem.

“Mēs vienmēr rūpīgi sekojam līdzi tirgus tendencēm un mūsu klientu interešu lokam. Mūzikas un bērnu kanāliem kļūstot aizvien pieprasītākiem, nolēmām paplašināt tematisko televīzijas kanālu klāstu ar diviem testa kanāliem. Tiklīdz novērosim lielu atsaucību, pieņemsim lēmumu par testa kanālu iekļaušanu pastāvīgajā piedāvājumā,” skaidro Inese Aleksandrova, IZZI televīzijas pakalpojumu vadītāja. „Aicinām mūsu klientus Latvijā būt aktīviem, stāstīt par savām vēlmēm un interesēm un palīdzēt mums televīzijas kanālu satura veidošanā.”

Abi jaunie testa kanāli IZZI tīklā iekļauti no šī gada 4. augusta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us