IZZI atver interneta veikalu

No šodienas, 21. februāra, darbu uzsācis telekomunikāciju operatora IZZI interneta veikals, kurā ikviens interesents varēs ērti un ātri pasūtīt uzņēmuma piedāvātos telekomunikāciju pakalpojumus un pakalpojumu komplektus.

Interneta vietnē potenciālais klients varēs uzzināt, vai un kādi IZZI pakalpojumi pieejami konkrētajā adresē, kā arī noskaidrot to cenu. Turklāt visas šīs darbības tiks veiktas ātrāk un ērtāk, nekā apmeklējot klientu apkalpošanas centru.

„Nav noslēpums, ka internets kļūst aizvien populārāks un piedāvā dažādas iespējas cilvēkiem, tostarp arī tiešsaistes iepirkšanos, tādēļ jauna, ērta pārdošanas rīka izstrāde internetā ir likumsakarīgs solis. Īpaši ņemot vērā interneta piedāvātas iespējas – ātrums, drošums, ērtums un nekādu rindu. Esam pārliecināti, ka gan esošie klienti, kuri vēlēsies papildus jau izmantotajiem pakalpojumiem iegādāties vēl kādu, gan jaunie klienti novērtēs priekšrocības, ko sniedz jaunais IZZI e-veikals,” uzsver Evija Jugno, IZZI valdes priekšsēdētāja.

Elektroniskā veikala izveide ir tikai pirmais IZZI solis šī e-pakalpojuma attīstīšanā. To paredzēts papildināt, piemēram, ar tādu iespēju, kā sadarbības partneru pakalpojumu vai preču pieteikšanu. Tāpat plānots arī ieviest pašapkalpošanos sistēmu esošiem abonentiem.

„Par elektronisku pakalpojumu lietderību esam jau pārliecinājušies, izstrādājot IZZI tiešsaistes televīzijas programmu tv.izzi.lv. Kopš pagājušā gada vasaras, kad atvērām šo interneta vietni, to vidēji mēnesī apmeklē 28 000 lietotāju. IZZI TV programma ir vienīgais šāda veida resurss Latvijā, jo sniedz iespēju meklēt interesējošās filmas, raidījumus pēc žanriem, nevis skatīties katru kanālu atsevišķi. Līdzīgi ir ar jauno IZZI e-veikalu, kas sniedz dažādas klientiem noderīgas iespējas, tāpēc ceram, ka jaunā interneta vietne gūs tādu pašu atsaucību kā tv.izzi.lv,” skaidro E. Jugno.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us