Izveidots Eiropas pirmais tiešsaistes maksājumu portāls

No 16. aprīļa visiem interneta lietotājiem ir pieejams pirmais tiešsaistes maksājumu portāls “TalkingPayments”, kurā apkopota jaunākā informācija par aktualitātēm elektronisko maksājumu industrijā. Projekts tapis, sadarbojoties elektronisko maksājumu jomā vadājošām kompānijām VeriFone un Point, piesaistot arī informācijas un satura pakalpojumu nodrošinātāju – uzņēmumu Fieldworks Marketing.

Interneta portāls TalkingPayments ([url=http://www.talkingpayments.com]www.talkingpayments.com[/url]) apvieno bankas, datu apstrādātājus, lieltirgotājus un citas nozares organizācijas, lai dalītos ar jaunumiem, viedokļiem un jaunākajiem nozares sasniegumiem. Tāpat TalkingPayments vietnē varēs lasīt dažādu nozares pētījumu rezultātus un analīzi, blogus, aptaujas un viedokļu rakstus. Portālu vada nozaru ekspertu redakcijas kolēģija, kas arī kontrolē un iesaka saturu, lai tas būtu interesants un vērtīgs.

TalkingPayments satura veidošanā var piedalīties ikviens. Rakstus iespējamajai publicēšanai var sūtīt uz talkingpayments@fieldworksmarketing.co.uk.

Uzņēmuma Point Baltijas valstu vadītājs Agris Štikāns ir pārliecināts, ka šis interneta portāls gūs popularitāti arī Baltijas valstīs, jo tas būs vērtīgs resurss, kur jomas speciālisti, kā arī vienkārši interesenti vienuviet varēs atrast noderīgu informāciju. „Visinteresantākās ziņas un ekspertu viedokļi, kuri tiks publicēti šajā resursā būs pieejami arī valsts valodās Point mājaslapās Latvijā, Igaunijā un Lietuvā” – sola A. Štikāns.

Par TalkingPayments portālu atzinīgi izsakās arī citu starptautisku uzņēmumu vadītāji. Laura Peterzan, Barclaycard komerciālā direktore un redakcijas kolēģijas locekle, informē: “Esmu ieinteresēta iesaistīties TalkingPayments, jo es to redzu kā soli uz priekšu maksājumu kopienas novatorismā. Uzskatu, ka būs lieliski iegūt vienu centrālu vietu, kur cilvēki var piekļūt visjaunākajai informācijai, jaunumiem un viedokļiem.”

Savukārt Chris Field, redakcijas kolēģijas priekšsēdētājs un Fieldworks kopienas veicināšanas direktors uzsver: “Šobrīd interneta vidē nav līdzīga resursa, kāds ir TalkingPayments. Esam pārliecināti, ka varam piesaistīt jebkurus maksājumos ieinteresētos, kuri pašlaik meklē informāciju plašsaziņas līdzekļos un internetā. Pievienojoties mums, dalībnieki spēs izlemt to, ko viņi vēlas redzēt arī laika gaitā. Plānots, ka tiks organizēti arī dažādi semināri, lai patiešām spētu sekot šai ātri mainīgajai nozarei.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us