Izrāviens 2011 jūlija uzvarētāji – auto drošības sistēmu, optikas un poligrāfijas uzņēmumi

Par jūlija uzvarētājiem uz eksporta tirgu orientētu uzņēmumu konkursā “Izrāviens 2011″ kļuvuši SIA Autonams, SIA Liko-R, SIA Poligrāfijas grupa Mūkusala. Visi trīs uzņēmumi saņems IT&T, finanšu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sniegtās konsultācijas eksporta jautājumos, kā arī mārketinga ekspertu konsultācijas, kas tiem palīdzēs ar lielākiem panākumiem startēt eksporta tirgos.

[b]SIA Autonams[/b] savas darbības laikā ir kļuvis par vienu no lielākajiem Austrumeiropas auto drošības sistēmu ražotājiem un vienu no augsti atzītajiem tehnoloģijas ražotājiem reģionā. Šodien Autonams ir ne tikai saglabājis savas līderpozīcijas, bet kļuvis arī par atzītu produktu izstrādātāju pēc pasūtījuma.

[b]SIA Liko-R[/b] Kopš 1994. gada ir Itālijas firmas Luxotica Group izplatītājs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Luxotica Group ir pasaules optikas preču nozares lielākais uzņēmums, kas nodarbojas ar briļļu ietvaru un saulesbriļļu ražošanu un tirdzniecību.

[b]Poligrāfijas grupa Mūkusala[/b] ir moderns poligrāfijas uzņēmums, kas drukā laikrakstus, žurnālus, katalogus, reklāmas materiālus un citu poligrāfisko produkciju. Uzņēmuma attīstība balstās uz tirgus prasībām, mērķi klientam piedāvāt arvien plašāku pakalpojumu klāstu, kā arī nodrošināt optimālus pasūtījumu izpildes nosacījumus.

Līdz šim konkursam “Izrāviens 2011″ kopā pieteikušies 63 dalībnieki – 36 uzņēmumi jūnija atlasē, kā arī saņemti 18 pieteikumi konkursa jūlija atlasei un jau 9 pieteikumi augusta atlasei.

„Izrāviens” izveidots ar mērķi veicināt Latvijas uzņēmumu konkurētspēju eksporta tirgū. Lattelecom, Swedbank un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izveidojusi šo konkursu uzņēmumiem, kuri meklē jaunus eksporta tirgus savu izstrādājumu realizācijai.

Šogad pirmo gadu konkursa dalībniekiem nav noteikts uzņēmuma minimālais gada apgrozījums. Konkursā var piedalīties ikviens eksportējošs uzņēmums – arī tie, kas tikko sākuši eksportēt.

Galvenās prasības konkursa dalībniekiem – eksporta apjoms, ne mazāks kā 10% no kopējā apgrozījuma, uzņēmuma pamatkapitālā ir vairāk nekā 51% privātā kapitāla, un skaidri formulēti uzņēmuma mērķi.

Pieteikšanās dalībai konkursā “Izrāviens 2011″ norisināsies līdz 31.augustam. Projekta gaitā ekspertu konsultācijas tiks sniegtas deviņiem eksporta uzņēmumiem, bet pārējie konkursam pieteikušies uzņēmumi noslēgumā tiks aicināti uz izglītojošu semināru.

Pieteikt savu uzņēmumu konkursam var, aizpildot anketu projekta “Izrāviens” mājaslapā “www.izraviens.lv”. Mēneša laikā pēc pieteikuma termiņa beigām konkursa kandidātus izvērtēs speciāli izveidota ekspertu komisija, ņemot vērā to atbilstību konkursa nolikumā minētajiem kritērijiem.

Pagājušā gada konkursa dalībnieku pieredze liecina, ka izmantojot Izrāviena ekspertu konsultācijas, uzņēmumiem izdevies palielināt savus eksporta apjomus līdz pat 30%. Projekts “Izrāviens” sākts 2007.gadā.

Uzzini vairāk [url=http://www.lattelecom.lv/biznesam/izraviens/]www.Izraviens.lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us