Izmanto iespēju – piedalies e-prasmju nedēļā

Ar tiešraidi portālā [url]http://apollo.lv[/url], bezmaksas semināriem iedzīvotājiem Interneta un TV iespējas informācijas laikmetā Latvijas bibliotēkās, e-pašapkalpošanās vides mans.lattelecom.lv demonstrāciju Lattelecom klientu apkalpošanas centrā t/c Spice un Uzziņu dienesta [url=http://1188.lv]1188[/url] informatīvo atbalstu, Lattelecom grupas uzņēmumi aktīvi iesaistīsies e-prasmju nedēļā.

[b] E-prasmju nedēļas programma [/b]

E-prasmju nedēļas ietvaros 2. un 3.martā portālā [url]http://www.apollo.lv [/url]nodrošinās divu dienu tiešraižu ciklu, kura laikā ikviens interesents varēs uzzināt par dažādiem e-pakalpojumu izmantošanas iespējam, kuras piedāvā valsts iestādes un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumi.
Tiešraides tiks uzsāktas 2.martā plkst.10:00 ar Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra Edgars Zalāns, LIKTA prezidentes Dr. Signe Bāliņa un Lattelecom Komercdirektores Kerli Gabrilovičas e-prasmju nedēļas atklāšanas uzrunām.

No 2 līdz 5.martam Baltijas Datoru Akadēmija sadarbībā ar v/a Kultūras informācijas sistēmas, visos reģionālo bibliotēku mācību centros rīkos bezmaksas semināru iedzīvotājiem Interneta un TV iespējas informācijas laikmetā, kuros varēs uzzināt par datora un interneta izmantošanas iespējām ikdienas vajadzībām, kā arī par Lattelecom pakalpojumiem iedzīvotājiem. Semināri notiks no 9:00 – 17: Rīgas, Daugavpils, Gulbenes, Jelgavas, Preiļu, Ventspils, Ogres, Liepājas un Valmiera bibliotēku mācību centros, kā arī BDA telpās Rīgā, Tallinas ielā 4.

3.martā plkst.14:00 Gulbenes bibliotēkā viesosies Lattelecom darbinieki Agnese un Arvils, sociālās kustības Pieslēdzies, Latvija! vadītāji, kas klātesošiem demonstrēs kā paša spēkiem apgūt datora lietošanu, izmantojot [url]http://www.piesledzieslatvija.lv[/url] pašmācības vidi Mācies pats. Tāpat 3.martā Baltijas Datoru Akadēmija organizē semināru „IT apmācību kursu iespējas ar ESF līdzfinansējumu”, kurā dalībnieki tiks informēti iespēju saņemt līdzfinansējumu savu darbinieku apmācībām.

4.martā t/c Spice no 12:00 – 16:00 pie Lattelecom klientu apkalpošanas centra notiks e-apkalpošanās vides mans.lattelecom.lv demonstrācija un apmācības. Šajā pašapkalpošanās sistēmā iespējams apskatīt visus apmaksātos rēķinus, sekot līdzi ģimenes tālruņa sarunu izdrukai, kā arī kontrolēt savu nākamo rēķinu. Tiešsaistē iespējams sekot līdzi jau esošajiem pakalpojumiem, pasūtīt jaunus, kā arī uzlabot vai mainīt sev jau pieejamos Lattelecom pakalpojumus.

Arī Baltijas Datoru Akadēmija 4.martā sadarbībā ar V/A Kultūras informācijas sistēmas un Rīgas Centrālās bibliotēkas mācību centru Sociālajā Dienas Centrā, Katoļu ielā 57, Rīgā organizē apmācības Sociālā dienas centra apmeklētājiem datora iemaņu apgūšanā, informācijas meklēšanā internetā, CV sagatavošanā u.tml. BDA pasniedzēji darbosies kā konsultanti, demonstrēs izstrādāto mācības materiālu un apmācīs to izmantošanā gan darbam klasē, gan attālināti e-kursu audio formātā. Izstrādātie materiāli būs pieejami gan SDC, gan V/A KIS, gan ikvienā Latvijas publiskajā bibliotēkā un tie paredzēti izmantošanai jebkuram Latvijas iedzīvotājam.

4. martā Baltijas Datoru Akadēmija sadarbībā ar DBA Competence Center un Oracle Filiāli Latvijā rīkos sacensības Oracle IT speciālistiem, 3. un 5.martā būs līdzīgas sacensības arī par Cisco un Microsoft Windows 7 lietojumiem. Sīkāka informācija [url]http://www.bda.lv[/url].

Savukārt, Uzziņu dienests [url=http://1188.lv]1188[/url] sniegs informatīvo atbalstu ikvienam interesentam par pasākumiem, apmācībā un aktuāliem notikumiem, kas plānoti visā Latvijā e-prasmju nedēļas ietvaros.

[b]Par E-prasmju nedēļu[/b]

E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt, kur un kā pielietot jau esošās e-prasmes, uzlabot tās, kā arī uzzināt par valsts sniegto e-pakalpojumu saņemšanas iespējām un to ērtāku izmantošanu.
E-prasmju nedēļa ([url=http://eskills-week.ec.europa.eu/web/guest/home]e-skills week[/url]) ir Eiropas Komisijas iniciatīva, kas tiek organizēta visās Eiropas Savienības dalībvalstīs laikā no 2.līdz 5. martam. Latvijā e-prasmju nedēļu organizē Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija un Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija sadarbībā ar SIA Lattelecom. Projekta ietvaros tiks popularizētas inovācijas apmācību un izglītības procesā, kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) pieejamie pakalpojumi.

Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom grupu veido pieci uzņēmumi: Lattelecom, Lattelecom Technology, Lattelecom BPO, Citrus Solutions un Baltijas Datoru Akadēmija.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us