Īpaši ātra un kompakta Sony NEX-5N kamera ar 16,1 megapikseļiem un Full HD 50p video

[b]Pasaulē ātrākais slēdzis un ātrs autofokuss

• 16,1 efektīvo megapikseļu Exmor APS HD CMOS sensors un jauns BIONZ procesors nodrošina ISO 25600 jutību
• Full HD filmēšana ar 50p/25p, manuālo fokusu, pilnīgu ekspozīcijas kontroli (P/A/S/M) un uzlabotu skaņas ieraksti
• Grozāms 7,5cm (3”) Xtra Fine LCD skārienekrāns un viegli lietojama Photo Creativity saskarne
• 10 k/sek. nepārtrauktā fotografēšana (ātruma prioritātes nepārtrauktajā režīmā)
• Tikai 23,3mm plāns magnēzija korpuss (attālums no korpusa priekšpuses līdz LCD ekrāna virspusei)[/b]

Pēctece populārajai NEX-5, jaunā Sony α NEX-5N fotokamera ir ar vēl vairāk uzlabojumiem, un tā piedāvā lielisku darbības ātrumu, attēlu kvalitāti un DSLR kameru radošās iespējas kompaktākā formātā.

NEX-5N pilnveido NEX-5 slaiko minimālisma dizainu – tikai 23,3 mm plānākajā vietā un veidota no izturīga, viegla magnija sakausējuma. Turklāt tā ir soli priekšā NEX-5 attēlu un video kvalitātes, radošo iespēju un lietošanas viegluma ziņā.

Tā ir vēl ātrāka – slēdža aizture ir vien aptuveni 0,02 sekundes: tā ir visātrākā ciparu kamera ar maināmajām objektīviem pasaulē. Tas, apvienojumā ar uzlabotu autofokusa algoritmu (kas divkārt palielina kontroles signāla nolasīšanas ātrumu) un efektīvāku attēlu apstrādi nodrošina autofokusu, kas ir būtiski ātrāks nekā NEX-5 modelim.

[img]http://datuve/images/upload/20110824090923.jpg[/img]
Kameras Exmor APS HD CMOS sensors ar 16,1 efektīvā megapikseļa izšķirtspēju darbojas vienlaicīgi ar īpaši optimizētu jaudīgā BIONZ attēlu apstrādes procesora versiju. Šis sensora un procesora apvienojums nodrošina izcili tīrus attēlus ar minimālu graudainību. Maksimālā jutība ir palielināta līdz ISO 25600, kas augstākais rādītājs starp kompakto sistēmu (bezspoguļa) kamerām ar maināmiem objektīviem, nodrošinot ļoti augstas kvalitātes fotografēšanu “no rokas” sliktā apgaismojumā.

NEX-5N ir pirmā starp kompaktajām kamerām ar maināmiem objektīviem, kas ar vienas pogas pieskārienu filmē plūstošu AVCHD ver. 2.0 (Progressive) Full HD video ar augstas kvalitātes stereo skaņu arī 50p režīmā. Lielāks sensora nolasīšanas ātrums palielina maksimālo kadru skaitu līdz 60 k/s līdzšinējo 30 k/s vietā. Filmējot 24p uzstādījumā video iegūst skaisti izteiksmīgu, māksliniecisku noskaņu. Fotografējot, caur skārienekrānu iespējams izvēlēties objektu precīzai fokusēšanai, kas darbojas pat šim objektam kustoties.

[img]http://datuve/images/upload/20110824090944.jpg[/img]
Fotogrāfi tāpat var pilnībā kontrolēt ekspozīciju filmējot ar programmas, apertūras/slēdža prioritāti un pilnībā manuālajiem režīmiem (PASM) – gluži kā ar DSLR kameru. Ir uzlabota stereo skaņas kvalitāte ar pārstrādātu elektrisko shēmu, kas samazina vēja troksni.

NEX-5N ir pirmā Sony E-mount bajonetes kamera ar maināmiem objektīviem, kurai ir jauna intuitīva Photo Creativity Touch saskarne. Defokusēts fons, ekspozīcija, attēlu efekti un citas korekcijas var uzreiz tikt priekšskatītas, lietotas un apvienotas, izmantojot LCD skārienpaneli un vadības disku, turklāt nav jāzina foto žargons, kas varētu samulsināt iesācējus.

Pirmoreiz izmantoti jau NEX-C3 fotokamerā, attēlu efekti vienkāršo sarežģītu māksliniecisko efektu radīšanu kamerā bez datora vai pēcapstrādes nepieciešamības. Tagad pieejami 11 režīmi un 15 efekti, to skaitā jauns HDR Painting, Soft Focus, Miniature, Rich-Tone Monochrome un Soft High-key. Lielajā citu māksliniecisko attēlveides funkciju skaitā ir 3D Sweep Panorama, Soft Skin, Auto HDR, Handheld Twilight un Anti Motion Blur režīmi.

[img]http://datuve/images/upload/20110824091006.jpg[/img]
Ātruma prioritātes nepārtrauktajā režīmā NEX-5N fiksē ātras kustības līdz pat 10 k/sek. (faktiskais ātrums ir atkarīgs no fotografēšanas apstākļiem un atmiņas kartes darbības). Tas ir pasaulē lielākais nepārtrauktās fotografēšanas ātrums bezspoguļa kamerām ar maināmajiem objektīviem2.

Kameras 7,5 cm (3.0″) Xtra Fine LCD var pagriezt līdz 80° leņķī uz augšu vai 45º leņķī uz leju lieliskai redzamībai jebkurā uzņemšanas pozīcijā. TruBlack tehnoloģija nodrošina lielisku detalizāciju un kontrastu ar izteikti samazinātu ekrāna atspīdumu. Jaunā Photo Creativity Touch saskarne padara kompozīcijas veidošanu, fotogrāfiju apskati un kameras iestatījumu koriģēšanu ērtāku un vēl elastīgāku nekā jebkad agrāk.

[b]Objektīvi un piederumi[/b]

Pieaugošo, ar visām α NEX kamerām saderīgo E-mount objektīvu klāstu tagad papildina jaunais Carl Zeiss Sonnar T* E 24mm F1.8 ZA, E 50mm F1.8 OSS un ilgi gaidītais telefoto tālummaiņas objektīvs E 55-210mm F4.5-6.3 OSS.

[img]http://datuve/images/upload/20110824091037.jpg[/img]
Atsevišķi nopērkamais LA-EA2 ir pasaulē pirmais bajonetes pārveidotājs ar iebūvētu Translucent Mirror Technology™, kas nodrošina fāzes nobīdes autofokusu ar gandrīz visiem A-mount bajonetes objektīviem gan fotografējot, gan filmējot. Tāpat atsevišķi ir nopērkams elektroniskais skatu meklētājs FDA-EV1S, XGA OLED Tru-Finder™, kas piedāvā augstu izšķirtspēju/ kontrastu un plašu skata leņķi.

Citi jaunumi piederumu klāstā ir stilīgā korpusa soma (LCS-EB50) un objektīva „svārciņi” (LCS-EL50), kas aizsargā kameru un objektīvus no skrāpējumiem, pleca siksna (STP-XS3), kas stingri pieguļ ķermenim un mīksta pārnēsājama soma (LCS-EMF), kurā var uzglabāt E-mount kameru ar piestiprinātu objektīvu, kā arī papildu objektīvus vai citus piederumus.

Sony α NEX-5N ultra kompaktā ciparu kamera ar maināmajiem objektīviem būs nopērkama no septembra par aptuveni 490 Ls (komplekts ar standarta objektīvu).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us