iOS lietotāji tagad var atbloķēt Messenger, izmantojot Face ID

iPhone un iPad lietotājiem tagad ir pieejams jauns Facebook Messenger drošības līmenis. Aplikāciju iespējams atbloķēt, izmantojot tādu autentifikācijas metodi kā Face ID vai Touch ID. Tas nozīmē, ka jūs varat atbloķēt tālruni un ļaut to aizņemties draugam, jo šī persona nevarēs piekļūt jūsu Messenger sarakstēm.

Funkcija, kuru Facebook nosaukuši par ‘App Lock’, ir tikai daļa no daudzām nelielām izmaiņām, kas tiks ieviestas lietotnē Messenger un kuru galvenā uzmanība ir vērsta uz privātuma un drošības papildināšanu. Lietotnes iestatījumos tiks pievienota arī sadaļa ‘Konfidencialitāte’, dodot lietotājiem iespēju kontrolēt ‘App Lock’ un to, kādus lietotājus viņi ir bloķējuši, izmantojot tikai vienu sadaļu. Paredzēts, ka ‘App Lock’ Android ierīcēs būs pieejams jau tuvākajos mēnešos.

Facebook arī atzīmē dažas papildu funkcijas, kuras drīzumā plānots sākt testēt. Lietotājiem tiks piedāvāta lielāka kontrole pār to, kas Messenger lietotnē var ar viņiem sazināties. Tiks aizmigloti fotoattēli no tiem cilvēkiem, kuri ziņo bez jūsu apstiprinājuma, lai nebūtu jāatver potenciāli satraucoši attēli. Līdzīga funkcija jau ir pieejama Instagram un WhatsApp lietotnēs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us