iOS Google fotoattēliem pieejamas jaunas video rediģēšanas opcijas

Lietotnes Google fotoattēli iOS versijai tiek atjaunināts video redaktors. Tajā tiek pievienotas vairākas noderīgas jaunas funkcijas, tostarp iespēja rediģēt videoklipus, pievienot filtrus, apgriezt un veikt pielāgojumus, piemēram, ekspozīciju, kontrastu un piesātinājumu.

Jaunās video redaktora opcijas darbojas līdzīgi kā esošie attēlu rediģēšanas rīki. Apskatot videoklipu, vienkārši pieskarieties pogai ‘Rediģēt’ (Edit), un jūs tiksiet novirzīts uz jauno redaktoru. Papildus esošajai opcijai “Export Frame” būs pievienotas vairākas jaunas cilnes.

Ir dažādi filtri, tostarp automātiskais filtrs “Auto”, kas saprātīgi pielāgo jūsu videoklipu. Ir manuālas regulēšanas vadīklas, kas sadalītas ‘Gaismas pielāgošanā’ (ekspozīcija, kontrasts, baltās krāsas, izgaismojums, ēnas, melnās krāsas un vinjete) un ‘Krāsu pielāgošanā’ (lai pielāgotu piesātinājumu, siltumu, nokrāsu, ādas toni un tumši zilu krāsu).

Apgriešanas izvēlnē tiek pievienotas arī dažādas iespējas, kurām vajadzētu palīdzēt konvertējot video, lai tos kopīgotu sociālajos tīklos, piemēram, Instagram. Jaunais redaktors nodrošina gan iepriekš iestatītus izmērus, piemēram, 16:9, 4:3, 3:2 un kvadrātu, kā arī iespēju manuāli pielāgot rāmi jebkuram video.

Jaunie papildinājumi ievērojami paplašina lietotāju kontroles līmeni pār videoklipiem lietotnē Google fotoattēli. Iepriekš lietotājiem bija pieejama tikai pamata stabilizācija, pagriešana un sākuma/beigu laika pielāgošana – kā tas vēl joprojām ir Android ierīcēs. Nav skaidrs, kad šīs jaunās opcijas būs pieejamas Android ierīcēs, taču tas varētu būt visai drīz.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8172/android-beidzot-ievies-nearby-share-jeb-tuvas-koplietosanas-funkciju/
http://datuve/raksts/8103/microsoft-laiz-klaja-jaunu-lietotni-family-safety/
http://datuve/raksts/8509/google-ievies-jaunu-bernu-droso-rezimu-kids-space/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us