iOS 14.5 atjauninājums sniedz ilgi gaidītu papildu veidu, kā atbloķēt iPhone

iOS 14.5

Masku valkāšana daudziem ir padarījusi Apple sejas atpazīšanas opcijas izmantošanu neērtu un apgrūtinošu, tādēļ kompānija ir izlaidusi izstrādātājiem paredzētu iOS 14.5 beta versiju, kas var atbloķēt iPhone viedtālruni, izmantojot Apple Watch.

Risinājums tam tiks sniegts gaidāmajā atjauninājumā, kas ļaus atbloķēt tālruni, izmantojot arī Apple viedpulksteni. Lai izmantotu šo funkciju, vispirms tā ir jāaktivizē tālrunī. Otrais priekšnoteikums ir Apple viedpulksteņa lietošana. 

Pirmo reizi, kad iPhone atbloķēšanai tiks izmantots Apple Watch, lietotājam tiks prasīts ievadīt drošības kodu, taču nākamreiz tas tiks darīts automātiski. Vāja vibrācija norādīs, ka tālrunis ir atbloķēts. 

Sākotnējie testi ir parādījuši, ka dažreiz atbloķēšanas process var nedaudz aizkavēties, līdz ierīces izveido drošu savienojumu savā starpā. (Jāpatur prātā, ka šī opcija ir izstrādes stadijā.) Tāpat tālrunis var netikt atbloķēts, ja ierīces atrodas pārāk tālu viena no otras. 

Ar pulksteni var atbloķēt tikai tālruņa ekrānu. Attiecībā uz citām funkcijām, piemēram, iepirkšanos no lietotņu veikala, šis risinājums nedarbojas. Lai izmantotu šo funkciju, tālrunī ir jābūt instalētai operētājsistēmai iOS 14.5 un viedpulkstenī jābūt operētājsistēmai WatchOS 7.4. 

Beta versija parasti pie lietotājiem nonāk nedēļas vai divu nedēļu laikā.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us