Interneta tirdziņš AtverSkapi gūst panākumus

Interneta garderobes tirdziņš AtverSkapi.lv savas durvis vēra pirms nepilna gada, kā vieta, kur izdevīgi pārdot apnikušās lietas no sava skapja krājumiem un iepirkt sev ko jaunu. Ideja ir guvusi plašu apmeklētāju atsaucību, un šobrīd AtverSkapi.lv ir kļuvis par lielāko apģērbu un aksesuāru sludinājumu portālu Latvijā, piedāvājot vairāk kā 23000 preču no vairāk kā 3000 lietotāju skapjiem.

Interneta garderobes tirdziņš AtverSkapi.lv savas durvis vēra pirms nepilna gada, kā vieta, kur izdevīgi pārdot apnikušās lietas no sava skapja krājumiem un iepirkt sev ko jaunu. Ideja ir guvusi plašu apmeklētāju atsaucību, un šobrīd AtverSkapi.lv ir kļuvis par lielāko apģērbu un aksesuāru sludinājumu portālu Latvijā, piedāvājot vairāk kā 23000 preču no vairāk kā 3000 lietotāju skapjiem! Atsaucoties uz daudzajiem pārdevēju komentāriem, preces, kas izvietotas par samērīgām cenām, ļoti ātri atrod jaunus saimniekus, citreiz uz laikošanām veidojas pat rindas.

Šobrīd AtverSkapi.lv lietotājiem ir ne vien iespējas tirgoties un mainīties ar precēm, bet arī izmantot plašāku AtverSkapi.lv piedāvājumu – rakstīt blogus, veidot sava stila galerijas, kā arī diskutēt forumā. No sākotnējā uzstādījuma – Tava skapja tirdziņš, AtverSkapi.lv ir izaudzis par daudzu sieviešu ikdienas apmeklējumu vietni internetā. Te var apskatīt jaunāko preču piedāvājumu, izlasīt un viedot modes un stila blogus, parādīt savu ģērbšanās stilu citiem, kā arī veidot diskusijas par aktuālajām tendencēm modē, iespējām veidot pirkumus kopā no ārzemju apģērbu veikaliem u.c. tematiem.

Kā uzsver portāla veidotāji, AtverSkapi.lv veiksme slēpjas spējā paskatīties uz šī brīža Latvijas sociāli ekonomisko situāciju, adekvāti novērtēt konkrētu nišu – šajā gadījumā privātpersonu apģērbu un aksesuāru tirgu un to \”apaudzēt\” ar papildus iespējām, iesaistot lietotājus portāla veidošanā. Līdz ar to portāls pamazām veidojas par tikšanās vietu cilvēkiem ar kopīgām interesēm – modi, iepirkšanos un radošiem hobijiem. Skapja iztukšošana un jaunu apģērbu iepirkšana ir regulārs process ikviena garderobē vismaz divreiz gadā – pavasarī un rudenī, kad mainās garedobe. Tāpēc auditorija, kam interesē šādā veidā iegūt papildus līdzekļus, iztirgojot skapī neiederīgās preces ir gana plaša. Iegūt jaunu garderobi var arī bez papildus līdzekļu izdošanas – mainoties ar precēm.

AtverSkapi.lv veidotāji arī turpmāk sola papildināt portālu ar dažādām jaunām iespējām, tuvākie jauninājumi plānoti saistībā ar iespēju izcelt savu piedāvājumu, padatot to pamanāmāku. Tāpat tiek plānotas online stilistu konsultācijas AtverSkapi.lv apmeklētājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us