Internet Explorer 9

Internet Explorer 9 veltīts pasākums

15.septembrī Microsoft svinīgi atklāja Internet Explorer 9 Beta versiju īpašā tematiskā klātienes ceremonijā „Beauty of the Web” San Francisko, kas bija veltīta interneta skaistumam. Tajā piedalījās vairāk kā 70 Microsoft partneru un pasaules vadošo zīmolu, kuru vietnes kopā sasniedz 800 miljonu apmeklētāju jeb aptuveni divas trešdaļas no interneta aktīvo lietotāju kopējā skaita. Pasākuma ietvaros tika demonstrēti piemēri tam, ko izstrādātāji un web dizaineri jau paveikuši, radot jaunas, daudzpusīgas, skaistas interneta vietnes, kas arvien vairāk līdzinās personālā datora lietojumprogrammām. Lejupielādēt Internet Explorer Beta un saņemt vairāk informācijas var: http://www.beautyoftheweb.com.

Kur izmanto Internet Explorer 9

„Internet Explorer 9 Beta izmanto Windows un visas personālā datora iespējas, lai sniegtu cilvēkiem labāku tīmekļa lietošanas pieredzi, tāpēc priecājamies paziņot, ka šodien saviem Windows klientiem visā pasaulē un arī Latvijā varam piedāvāt jaunu, skaistāku internetu,” saka Aleksandras Golod, Microsoft Windows biznesa grupas vadītājs Baltijā. „Tāpat Internet Explorer 9 iebūvētās drošības un privātuma tehnoloģijas sniedz klientiem maksimālu drošību tiešsaistē,” piebilst A. Golod.

Internet Explorer 9 jaunievedumi

Būtiski pārveidotā arhitektūra Internet Explorer 9 Beta padara par vienīgo interneta pārlūku, kas, izmantojot Windows 7, spēj izcelt interneta lapas un sniegt veselu virkni jaunu iespaidu un iespēju. Sadarbībā ar tādiem partneriem kā, piemēram, Facebook, Twitter, Wall Street Journal, CNN, kā arī tādām pasaules top dizaina studijām kā Metia, Soleil Noir un Joshua Davis Studios, tas notiek jau šobrīd.

izmaiņas Internet Explorer 9 navigācijā

„Internet Explorer 9 Beta sniedz skaidru, vienkāršu lietošanas pieredzi un integrāciju ar Windows 7, atvēlot vairāk pikseļu pašai interneta vietnei, nevis pārlūkam. Pārlūka kontroles rīki ir samazināti un paslēpti tā, lai būtu atrodami, bet cilvēks, pirmkārt un galvenokārt, aplūkotu tīmekļa saturu, nevis tā vadības rīkus,” saka Mihails Gorelovs, Interneta vides dizaina un risinājumu uzņēmuma Motive valdes loceklis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us