Instagram vairs neļaus pieaugušajiem sūtīt ziņas pusaudžiem

instagram DM

Instagram ievieš jaunu politiku, kas ierobežo pusaudžu un pieaugušo mijiedarbību, lai padarītu savu platformu drošāku gados jauniem lietotājiem. Lietotne ir aizliegusi pieaugušajiem sūtīt tiešos ziņojumus (DM) pusaudžiem, kuri viņiem neseko, un ievieš “drošības norādījumus”, kas tiks parādīti pusaudzim, kad viņš gatavosies sūtīt ziņu pieaugušajam, kas ir izrādījis “potenciāli aizdomīgu rīcību”.

Jaunie drošības noteikumi pusaudžu lietotājiem dos iespēju ziņot par pieaugušajiem, kuri viņiem ziņo, vai bloķēt tos. Jaunajiem lietotājiem tiks atgādināts, ka nevajag obligāti atbildēt uz ziņojumiem, un mudinās padomāt pirms fotoattēlu, videoklipu vai citas informācijas koplietošanas ar kādu nepazīstamu personu.

Paziņojumi tiks parādīti, kad Instagram moderēšanas sistēmas pamanīs aizdomīgu pieaugušo lietotāju rīcību. Uzņēmums skaidro, ka šāda aizdomīga rīcība var ietvert “lielu skaitu draudzības pieprasījumu vai īsziņu pieprasījumu sūtīšanu cilvēkiem līdz 18 gadu vecumam”. Funkcija drīzumā būs pieejama visā pasaulē.

Instagram arī saka, ka tiek izstrādāta jauna “mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās tehnoloģija”, kas konta reģistrēšanas brīdī mēģinās noteikt cilvēka vecumu. Oficiāli lietotnē drīkst pieteikties tikai no 13 gadiem, taču ir viegli melot par savu vecumu.

Jaunie pusaudžu lietotāji, kuri reģistrējas Instagram, tagad tiks arī mudināti padarīt savu profilu privātu. Ja viņi tomēr izvēlēsies izveidot publisku kontu, Instagram vēlāk viņiem nosūtīs paziņojumu, “uzsverot privātā konta priekšrocības un atgādinot pārbaudīt konta iestatījumus”.

Pusaudžu lietotāji tiks mudināti padarīt savu kontu privātu, reģistrējoties Instagram.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us