Informē par jauno Microsoft Latvia vadītāju

Š.g. 9.maijā Microsoft Latvia vadītāja amatā stāsies pieredzējis informācijas un komunikācijās tehnoloģiju nozares pārstāvis Ēriks Eglītis.

Ērikam Eglītim ir vairāk kā 20 gadu pieredze informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (turpmāk – IKT) nozarē. Iepriekš Eglītis veicināja produktu pārdošanu tādos uzņēmumos kā IBM Latvia un Lattelekom, tad bija informācijas tehnoloģiju vadītājs Latvijas pastā. Šajā pozīcijā sadarbībā ar Microsoft Services komandu Ēriks Eglītis strādāja pie e-paraksta Sertifikācijas centra izveidošanas.

Pirms pievienošanās Microsoft komandai Eglītis strādāja uzņēmuma Samsung Electronics, kurā bija atbildīgs par telekomunikāciju biznesa virzienu Baltijas valstīs. Viņa vadībā Samsung būtiski palielināja savu mobilo tālruņu tirgus daļu.

Ēriks Eglītis aktīvi līdzdarbojas nozares sabiedriskajās organizācijās un publicējis vairākus rakstus par IKT tēmām.

Esmu patiešām pagodināts un lepns pievienoties IT uzņēmumam Nr.1 pasaulē. Šis ir pārmaiņu laiks Baltijas valstu ekonomikā – gan uzņēmumi, gan publiskais sektors meklē veidus, kā efektīvāk plānot izmaksas, tai pašā laikā nezaudējot ieņēmumus un pakalpojumu kvalitāti. Microsoft kā vadošajai IT kompānijai ir svarīga misija – palīdzēt cilvēkiem un uzņēmumiem īstenot savu potenciālu ar informācijas tehnoloģiju atbalstu. Kopā ar Microsoft Latvia profesionāļiem, sadarbības partneriem un visiem Microsoft klientiem esmu gatavs īstenot šo misiju!” uzsver Ēriks Eglītis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us