IFA 2016: LG demonstrē pasaulē lielāko OLED televizoru tuneli

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2016 pārsteigs apmeklētājus ar pasaule unikālu, 5 metrus augstu, 7,5 metrus platu un 15 metru garu OLED tuneli. Lai radītu šo unikālo konstrukciju, kopumā tika izmantoti 216 atsevišķi, 55 collu lieli, izliekti OLED ekrāni, kas kopīgi veido gandrīz pusmiljardu (447 897 600) pikseļu, lai attēlotu elpu aizraujošu ainu kolekciju, tostarp Islandes ziemeļblāzmas, zemūdens ekosistēmu un videoierakstus no kosmosa. Izbaudiet unikālo LG OLED tuneļa pieredzi šajā video:

Lai demonstrētu OLED tehnoloģijas priekšrocības, LG radīja īpašu video, kurā tiek akcentētas dzīvās krāsas un spēja parādīt arī vissīkākās detaļas. Videomateriālā tiek atspūguļots tumšs okeāns ar spīdošām medūzām un maigām vaļu kustībām, kā arī ainas no melnā kosmosa un košās ziemeļblāzmas melnās debesīs.

LG IFA 2016

Ekrānu tuneļa iegrimstošās sajūtas nodrošina OLED īpaši plānie, ar augstu elastību apveltītie vieglie paneļi. OLED ekrānus iespējams izliekt pēc nepieciešamības, lai radītu ieliektas vai izliektas formas bez attēla kvalitātes kropļošanas, nodrošinot iespēju radīt satriecošas digitālas instalācijas. Katrs OLED pikselis spēj ieslēgties un izslēgties individuāli, likvidējot nepieciešamību pēc fona apgaismojuma.

LG IFA 2016

“Ir pagājuši 50 gadi kopš LG izlaida savu pirmo televīzoru un OLED tunelis izstādē IFA 2016 ir radīts, lai nosvinētu jaunu pagrieziena punktu – OLED televizoru ienākšanu mūsu dzīvēs,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Braiens Kvons. “Mēs IFA apmeklētājiem piedāvājam iespēju izbaudīt OLED revolucionārās attēla atveidošanas iespējas apvienojumā ar nevainojamu melno toni, neierobežotu kontrasta attiecību un reālām krāsām no jebkura skatīšanās leņķa.”

LG IFA 2016

Izstādes IFA 2016 apmeklētāji tiek aicināti apskatīt satriecošo OLED tuneli LG stendā Messe Berlin 18. zālē no 2. līdz 7. septembrim.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us