IFA 2011 ietvaros LG Electronics iepazīstina ar viedākiem, ērtāk lietojamiem un videi draudzīgākiem sadzīves tehnikas iz

Šī gada IFA izstādes laikā LG Electronics (LG) pirmo reizi iepazīstina interesentus Eiropā ar saviem viedās sadzīves tehnikas izstrādājumiem. LG viedais ledusskapis, veļas mazgājamā mašīna, cepeškrāsns un robottehnikas putekļu sūcējs spilgti apliecina iespēju uzlabot sadzīves kvalitāti un ietaupīt laiku.

LG viedās sadzīves tehnikas ierīcēs izmantotas unikālas tehnoloģijas: Linear Compressor, Inverter Direct Drive™, Lightwave un KOMPRESSOR™, kā arī Smart ThinQ™, kas sevī ietver arī Smart Manager, Smart Diagnosis™, Smart Access, Smart Adapt un Smart Grid funkcionalitāti. Šīs inovācijas nodrošina efektivitāti energopatēriņa, kā arī darba un laika ziņā.

[img]http://datuve/images/upload/20110831172226.jpg[/img]
LG viedā un energoefektīvā ledusskapja pārtikas vadības sistēma Smart Manager informē lietotāju ne tikai par to, kādi produkti atrodas ledusskapī, bet arī — kāds ir to derīguma termiņš. Šai informācijai var piekļūt no sava viedtālruņa vai planšetdatora, piemēram, iepērkoties lielveikalā. Un vēl vairāk — ledusskapis pat spēj “ieteikt” veselīgu ēdienu receptes, kas pagatavojamas no tajā atrodamajiem pārtikas produktiem, kā arī ir aprīkots ar dažādām izklaides funkcijām, ziņu atjauninājumiem, mūziku un sociālo tīklu pakalpojumiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110831172308.jpg[/img]
Tāpat IFA demonstrētais LG viedais ledusskapis ir pasaulē pirmais, kas ir aprīkots ar Smart Eco Door sistēmu. Ledusskapja durvīs iestrādātas mazākās durtiņas, kas nodrošina vienkāršu piekļuvi ledusskapī biežāk izmantotajiem produktiem, tā samazinot kopējo ierīces elektroenerģijas patēriņu.

“2011. gada IFA izstādē demonstrētie LG izstrādājumi akcentē energoefektivitāti un uzlabotas ērtības,” norāda LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee). „LG viedās sadzīves tehnikas iekārtās izmantotās tehnoloģijas nodrošina izcilus rezultātus, kā arī laika un energoresursu ietaupījumu. Tā, piemēram, Smart ThinQTM tehnoloģija nodrošina vienkāršāku ierīču lietošanu un vadību, pielāgošanu lietotāja vajadzībām, kā arī laicīgu iespējamo sarežģījumu diagnostiku un novēršanu.”

Viedajās sadzīves tehnikas ierīcēs izmantotā Smart Diagnosis™ tehnoloģija palīdz ātri un efektīvi novērst mehāniska rakstura problēmas ar vienkāršu tālruņa vai viedtālruņa lietojumprogrammu, tādējādi samazinot vajadzību pēc dārgiem, neērtiem servisa izsaukumiem un meistaru apmeklējumiem. Savukārt Smart Access funkcija ļauj vadīt ierīces attālināti, ar viedtālruņa starpniecību, piemēram, ieslēdzot vai izslēdzot viedos robottehnikas putekļu tīrītājus, vai vadot ierīču darbību, atrodoties ārpus mājas. Smart Adapt funkcija ļauj lejupielādēt ierīcēm paredzētās jaunākās programmu un programmatūru versijas, bez vajadzības iegādāties jaunu ierīci, tā nodrošinot to pilnīgu atjaunināšanu visā lietošanas garumā. Tā, piemēram, LG viedo veļas mazgājamo mašīnu lietotāji var lejupielādēt jaunus veļas mazgāšanas ciklus – Super Rinse vai Baby Sanitize.

Tāpat izstādes ietvaros LG iepazīstina arī ar izcili energoefektīvo A+++ klases 385 litru ietilpības ledusskapi ar apakšējo saldētavu, kas ir pirmais šādas ietilpības ledusskapis ar apakšējo saldētavu minētajā energoefektivitātes kategorijā.

[img]http://datuve/images/upload/20110831172352.jpg[/img]
Savukārt ar LG 6 Motion Direct Drive un TrueSteam™ tehnoloģiju aprīkotā 12 kg ietilpības veļas mazgājamā mašīna ar priekšējo ielādi ir ietilpīgākā standarta izmēra veļas mazgājamā mašīna, kas nodrošina par 20 % lielāku energoefektivitāti (salīdzinājumā ar parastajām A+++ klases veļas mazgājamajām mašīnām) un ir īpaši izturīga un videi draudzīga.

[img]http://datuve/images/upload/20110831172332.jpg[/img]
Vēl IFA izstādē interesentiem dota iespēja iepazīties ar inovatīvu LG putekļu sūcēju, kura viedie sensori putekļu sūkšanas laikā nodrošina automātisku sekošanu lietotājam. Savukārt godalgotā Lightwave konvekcijas cepeškrāsns, kurā pasaulē pirmo reizi izmantotā tikai dabisku elementu tehnoloģija Charcoal Lighting Heater™ nodrošina iespēju pagatavot gardus ēdienus dabiskā, veselīgā un vienkāršā veidā. Jaunā apģērbu kopšanas funkcija LG Styler palīdz samazināt burzījumus un nevēlamu smaku rašanos, sterilizējot drēbes ar tvaiku. Tāpat arī jaunākā iebūvējamā sadzīves tehnika tiek demonstrēta izstādes IFA laikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us