Iespēja pieteikties «EIT Jumpstarter 2020» savas biznesa idejas izstrādei

Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) Dizaina fabrika aicina jaunuzņēmumus un inovatorus līdz 5. aprīlim pieteikt biznesa idejas vienai no populārākajām Eiropas pirmsakcelerācijas programmām «EIT Jumpstarter 2020» un cīnīties par 10 tūkstošiem eiro idejas attīstībai.

Pirmo reizi biznesa ideju autoriem – studentiem, zinātniekiem, novatoriem – programmā ir iespēja programmai pieteikt agrīnas stadijas biznesa idejas izejmateriālu, veselības aprūpes, lauksaimniecības, enerģētikas, ražošanas un urbānās mobilitātes jomā. Idejas iespējams pieteikt šeit.

«EIT Jumpstarter 2020»  dalībniekiem tiks nodrošinātas apmācības un savas jomas labāko mentoru atbalsts, palīdzot izveidot dzīvotspējīgu biznesa modeli, tirgus iekarošanas stratēģiju, uzlabot prezentēšanas prasmes. Dalībniekiem būs arī iespēja prezentēt savu ideju investoriem, potenciālajiem partneriem un pārvaldes institūciju pārstāvjiem, vienlaikus cīnoties par naudas balvu līdz 10 tūkstošiem eiro. 

Dalība programmā arī ļauj veidot plašu kontaktu tīklu, paver durvis uz Eiropas valstu tirgiem, inovāciju centriem, ļauj izveidot sadarbību ar industriālajiem partneriem, tajā skaitā ar tādiem lieliem uzņēmumiem kā «Siemens», «Philips», «Roche», «Bosch», «Nestlé»,«Pepsico» un citiem. 

Aprīlī Rīgā notiks viena no «EIT Jumpstarter 2020» starptautiskajām treniņnometnēm (bootcamp). Nometnēs tiks uzlabotas dalībnieku uzņēmējdarbības pamatprasmes. RTU Dizaina fabrika nodrošinās arī otrās nometnes norisini piecām starptautiskām komandām. 

«EIT Jumpstarter» ir viena no Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) aktivitātēm. Tā īpaši koncentrējas uz inovāciju kapacitātes paaugstināšanu Centrālajā, Austrumu un Dienvideiropā. 2019. gadā pirmsakcelerācijas programma apbalvota kā labākā Eiropas asociāciju mācību iniciatīva (The Best European Association Training Iniciative). Kopš programmas izveides 2017. gadā, tajā apmācītas 228 jaunuzņēmumu komandas. 

RTU ir pievienojusies trim EIT zināšanu un inovāciju kopienām – «EIT Climate-KIC», «EIT Food» un «EIT RawMaterials», atbalstot inovācijas klimatam draudzīgas ekonomikas, pārtikas inovāciju un izejmateriālu jomā. EIT uzņēmējspēju attīstības un uzņēmējdarbības veicināšanas programmas Latvijā īsteno RTU Dizaina fabrika.  

RTU darbojas Dizaina fabrika ir inovāciju un uzņēmējdarbības platforma ar Baltijā vislabāk aprīkoto prototipēšanas darbnīcu, augsti kvalificētu ekspertu komandu un zinātnisko atbalstu uzņēmējiem, vadītājiem un studentiem, lai radītu inovāciju idejas, augstas pievienotās vērtības produktus, inženiertehniskus risinājumus. 

Papildu informācija par programmu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us