Ieskats jaunā LG Wing tālruņa darbībā

Gada sākumā tika ziņots, ka LG strādā pie divu ekrānu tālruņa izstrādes, kurš tiek saukts par “Wing” (latviski – spārns). Tas ir tālrunis ar grozāmu displeju. Android Authority publicēja ekskluzīvu videoklipu ar jauno tālruni.

Iepriekš “Wing” tālrunis tika parādīts ar mazāku apakšējo ekrānu un lielāku ekrānu ainavas orientācijā, taču šajā videoklipā parādīts, kā ierīce varētu strādāt ar galveno ekrānu portreta stāvoklī un sekundāro ekrānu pavērstu uz sāniem. Videoklipā autovadītājs GPS navigācijai izmanto lielāko ekrānu un mūzikas atskaņošanai otru ekrānu. Kad tiek veikts ienākošais telefona zvans, tas parādās mazākajā displejā, neaizklājot braukšanas norādes.

Šajā scenārijā tas šķiet ļoti parocīgs un jēgpilns dizains. Protams, lielākais jautājums ir tas, kādus kompromisus LG ir nācies panākt, izvēloties šādu “Wing” dizainu? Videoklipā nav redzama pati grozāmā darbība kustībā, kā arī tas, cik liela ir ierīce salīdzinājumā ar parastajiem tālruņiem. Izšķiroša nozīme būs arī programmatūras atbalstam, kā mēs to redzējām ar LG divu ekrānu tālruņiem, piemēram, “G8X” un “Velvet“.

Tomēr šī ir unikāla ideja, un tā noteikti piesaistīs uzmanību. Cerams, ka mēs drīz uzzināsim vairāk; tiek ziņots, ka tālruni plānots izlaist šogad.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8442/irobot-tagad-bus-aprikoti-ar-ai-smadzenem/
http://datuve/raksts/8360/labakas-bezmaksas-videokonferencu-lietotnes/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us