Iedzīvotāji arvien vairāk izmanto A3 formāta drukas iekārtu piedāvātās iespējas

Arvien turpina pieaugt to iedzīvotāju un biznesa organizāciju skaits, kas savas mājas vai biroja modernizācijai izvēlas iegādāties A3 formāta biroja tehniku. Kā liecina kompānijas “Brother” dati, interese par A3 formāta multifunkcionālo centru darbības iespējām ir liela.

“Gan privātpersonas, gan arī mazāki uzņēmumi arvien vairāk izvēlas A3 formāta multifunkcionālos centrus, jo tā ir iespēja pašiem nodrošināt kvalitatīvas izdrukas un skenēšanas iespējas lielākā formāta nekā līdz šim. Šobrīd, kad ikviens lielāko vērību pievērš investīciju ekonomiskumam, atzinuši šo par labāko variantu, ja ikdienā nākas saskarties ar nepieciešamību pēc plakātu, zīmējumu, prezentāciju materiālu vai citu dokumentu izdrukām A3 formātā,” norāda “Brother” izplatītāja Latvijā SIA “Sonika” valdes loceklis Egīls Druseiks.

Kompānija “Brother” šobrīd Pasaulē ir vienīgā, kas piedāvā multifunkcionālos centrus A3 formātā, tādēļ pēc tā ieviešanas tirgū manāma tūlītēja auditorijas reakcija – intereses pieaugums.

Piedāvājumā ir divu veidu multifunkcionālie centri – standarta un ekonomiskais. Standarta multifunkcionālais centrs (A3*MFC-6490CW un 6890CDW) ietver A3 formāta krāsaino printeri, faksu, kopētāju, kā aī skeneri, turpretī ekonomiskais (A3*MFC-5890CN ) – A3 formāta printeri un A4 formāta faksu, kopētāju un skeneri. Abi multifunkcionālie centri aprīkoti ar vadu un bezvadu tīkla interfeisu. USB 2.0. PC Fax – nodrošina faksu nosūtīšanu un saņemšanu tieši no/uz datora ekrāna, bez iepriekšējas izdrukas.

Jaunās tehnoloģijas printerus un multifunkcionālās iekārtas ir piemērotas lietošanā mazos un vidējos uzņēmumos, kā arī mājās, kur ir ierobežota platība, jo multifunkcionālā iekārta aizņem mazāk vietas, nekā printeris, skeneris, fakss un kopētājs atsevišķi.

Par uzņēmumu:
SIA Sonika ir kompānijas Brother autorizēts pārstāvis un servisa nodrošinātājs Latvijā. Galvenie firmas darbības virzieni ir Brother biroju tehnikas un mājas šujmašīnu tirdzniecība, remonts un apkope, kā arī oriģinālo ekspluatācijas materiālu piegāde.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us