IBM piedāvā Microsoft klientiem programmatūru Lotus Symphony ar populāriem sīkrīkiem

IBM piedāvā Microsoft klientiem jaunu Lotus Symphony versiju ar daudziem sīkrīkiem (widgets), kas ļauj pilnvērtīgāk izmantot šīs programmatūras priekšrocības, turklāt šī programmatūra ir pieejama bez maksas. IBM sadarbībā ar vairākiem partneriem, to skaitā neatkarīgiem programmatūru izplatītājiem, atsevišķiem izstrādātājiem, klientiem un IBM biznesa partneriem gatavo daudzus jaunus sīkrīkus, kas ļautu pēc iespējas labāk izmantot jaunās programmatūras iespējas.

Sīkrīki tiek popularizēti klientu tīmekļa vietnēs, un tos reklamē arī trešas puses sadarbības partneri, ļaujot Symphony lietotājiem izmantot dažādas programmatūras, piemēram, tiešsaistes Google ierīces, Lotus Sametime, Lotus Quickr, Lotus Connections un iecienītās Wikipedia lapas, kā arī Microsoft SharePoint un MSN, un tam ir vajadzīga tikai Symphony programmatūra. Lietotāji var brīvi izcelt (drag and drop) sīkrīkus tieši Lotus Symphony programmatūrā, atšķirībā no stacionārās darbstacijas darba ražīguma rīkiem, piemēram, Microsoft Word rīkjoslas. Šī funkcija arī atšķir Symphony programmatūru no citām Microsoft Office programmatūrām, to ir ērtāk lietot, kā arī sīkrīku instalēšana ir ļoti vienkārša.

Sīkrīki atvieglo Symphony izmantošanu, lietojot divas brīvi pieejamas lietojumprogrammatūras – Eclipse un Java. Pateicoties to dažādajām platformām, Symphony sīkrīki ir jāuzstāda vienreiz, un tie darbojas visās Symphony dokumentu, prezentāciju un elektronisko tabulu lietojumprogrammatūrās. Vieni no populārākajiem sīkrīkiem, kas ir savietojami ar Symphony, ir tīmekļa Google ierīces, piemēram, valūtas kalkulators (Currency Converter Gadget), kas parāda līdzvērtīgas valūtas vienības, vienību kalkulators (Unit Converter Gadget), kas pārrēķina mērvienības, un Wikipedia rīks, kas nodrošina ērtu piekļuvi informācijai, kas publicēta Wikipedia tīmekļa vietnē. Šie un virkne daudzu citu rīku ir pieejami Symphony programmā.
Lietojot IBM Lotus Symphony programmatūru klienti, studenti, uzņēmumi, valsts iestādes, universitātes un bezpeļņas organizācijas visā pasaulē ir ietaupījušas vairākus miljonus dolāru. Symphony ir pieejama klientiem un organizācijām lejupielādei tiešsaistē bez maksas, taču lieli uzņēmumi var arī par maksu noslēgt līgumu par palīdzības dienesta pakalpojumiem. Atkarībā no darba vides, izmantojot Lotus Symphony, uzņēmums varētu ietaupīt vairākus miljonus dolāru, kas parasti tiek tērēti programmatūru licenču vai atjauninājumu iegādei.

Jaunākajā versijā – Lotus Symphony 1.3 – ir iekļauti dažādi uzlabojumi, piemēram, šī programmatūra atbalsta dažādus Microsoft Office 2007 failu formātus, kā arī ir izmantojama daudz un dažādu veidu ierīcēs un platformās, to skaitā Apple Macintosh, Microsoft Windows, Ubuntu Linux, Red Hat Linux un Suse Linux.

Jauno programmatūru bez maksas var lejupielādēt šajā tīmekļa vietnē: http://symphony.lotus.com/software/lotus/symphony/home.nsf/home

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us