Huawei P8 Lite sasniedz rekordaugstus pārdošanas apjomus

huawei p8 lite

Huawei paziņojuši, ka līdz šim brīdim izplatītājiem piegādāti vairāk nekā 10 miljoni Huawei P8 Lite viedtālruņi. Šis atskaites punkts sasniegts tikai deviņus mēnešus pēc tālruņa parādīšanās Eiropas tirgū. Globāli Huawei P8 sērijas viedtālruņi sasnieguši vairāk nekā 16 miljonus cilvēku.

2016.gads kompānijai Huawei sācies ar rekordaugstu nosūtīto viedtālruņu skaitu – 12 miljoni janvārī. Salīdzinot ar 2015.gada janvāri, nosūtīto viedtālruņu apjoms palielinājies par 93%. Šā gada janvāris arī bija ceturtais mēnesis pēc kārtas, kad Huawei piegādāja izplatītājiem vairāk nekā 10 miljonus viedtālruņu. Palielinoties Huawei zīmola atpazīstamībai un globālajam pieprasījumam, patērētāju interese par Huawei ierīcēm ir ievērojami palielinājusies.

Šos panākumus veido 2015.gadā piegādātie 108 miljoni viedtālruņu, kas ir 44% pieaugums, salīdzinot ar 2014.gadu. 2015.gadā kompānija Huawei nostiprināja savu pozīciju kā viens no top 3 globālajiem viedtālruņu zīmoliem.

huawei p8 lite

Huawei P8 Lite ir pirmais kompānijas viedtālrunis, kura pārdošanas apjomi globālajā tirgū, pārsniedz pārdošanas apjomus Ķīnā. Šis fakts apstiprina Huawei internacionalizācijas stratēģijas un globālās tirgus uzbūves plāna efektivitāti.

Huawei P8 Lite dizains atsaucas uz Huawei P8 sērijas kopējām, profesionāli izstrādātām vadlīnijām. Viedtālruņa korpusā izmantotas kontrastējošas ēnas. Huawei viedtālruņu portfolio ietvaros P8 Lite ienes jauneklīgu enerģiju ar zemākām izmaksām pircējam, kas tālrunim ļāvušas sasniegt rekordaugstos pārdošanas apjomus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us