HTC prezentējis divus jaunus viedtālruņus – HTC Titan un HTC Radar

Ceturtdien, 1. septembrī, HTC Corporation (HTC), pasaules mēroga mobilo tehnoloģiju ražotājs, prezentējis divus jaunus viedtālruņus – HTC TITAN un HTC Radar, kas darbojas ar Windows Phone programmatūru. HTC TITAN piedāvā izbaudīt mobilo saturu un multimedijus līdz šim lielākajā HTC piedāvātajā 4.7 collu tālruņa displejā, kas ietverts īpaši plānā 9.9 mm alumīnija korpusā. HTC Radar ir veidots, lai nodrošinātu iespēju atrasties ciešā saiknē ar tuviem cilvēkiem, ziņām un izklaides iespējām, izmantojot jaunāko Microsoft Windows Phone operētājsistēmu ar nosaukumu „Mango”.

“Jaunie HTC TITAN un HTC Radar viedtālruņi paaugstina latiņu ar jaunu uzlabotu fotografēšanas iespēju, multimediju un sociālo tīklu iespējām, kas ļaus izbaudīt jaunākā Windows Phone piedāvātās inovācijas,” norāda HTC prezidents globālās pārdošanas un mārketinga jautājumos Džeisons Makenzi (Jason Mackenzie). „HTC TITAN piedāvā jaudīgu inovāciju pieredzi, savukārt HTC Radar alumīnija korpuss, kompaktais izmērs un ārējais izskats piesaistīs ikviena uzmanību.”

[b]Perfekts attēls[/b]
Gan HTC TITAN, gan HTC Radar ir iebūvēts fotografēšanas slēdzis, lai, neatbloķējot telefonu, uzņemtu dzīvīgus attēlus ar f2.2 objektīva atvērumu. Izgaismots sensors nodrošina uzlabotu fotografēšanu vājā apgaismojumā – lai vienmēr izdotos lielisku attēlu uzņemšana. Ar 28 mm platleņķa objektīvu iespējams uzņemt plašāku apkārtējo ainavu, savukārt jaunā panorāmas skata uzņemšanas funkcija palīdzēs notvert neatkārtojamus dabas skatus. Abi tālruņi var uzņemt spilgtus un dinamiskus augstas izšķirtspējas (HD 720p) video, kas noderēs ģimenes vai draugu kompānijas pasākumu iemūžināšanai. Ar HTC Photo Enhancer aplikāciju attēlus ar vienu klikšķi var augšupielādēt sociālajā tīklā Facebook, atzīmējot tajos savus draugus, izmantojot Windows Phone nodrošināto sejas atpazīšanas funkciju.

„Tālruņi sākotnēji tika veidoti komunikācijai, bet tie nebija piemēroti tik dažādiem saziņas kanāliem, ko pieprasa šodienas tālruņa lietotājs. Windows Phone ir veidots, lai liktu cilvēku vajadzības pirmajā vietā, un padara pieejamas visas komunikācijas funkcijas, tiklīdz lietotājs paņem tālruni,” saka Windows Phone nodaļas prezidents Endijs Līss (Andy Lees). „Gan HTC TITAN, gan HTC Radar piedāvā mūsdienīgu dizainu un funkcionalitāti, un lietotājiem sniedz lielisku pieredzi, nodrošinot iespēju ērti sazināties un dalīties ar informāciju.”

[b]HTC TITAN[/b]
Ar 4.7 collu Super LCD ekrānu, 8 megapikseļu aizmugurējo kameru un 1.3 megapikseļu priekšējo kameru video zvaniem, HTC TITAN apvieno augstas veiktspējas inovācijas un īpaši plānu elegantu un kvalitatīvu 9.9 mm matēta alumīnija korpusu, kas ērti iegulst rokā.

[img]http://datuve/images/upload/20110902111429.jpg[/img]
HTC TITAN kalpos arī kā perfekts mobilais birojs, kas ļauj efektīvi veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi – pārskatīt prezentāciju, vienlaikus sazvanoties konferences zvanā, vai klausīties mūziku un atbildēt uz e-pastiem. Iebūvētā Microsoft Office Mobile programmatūra ļauj izveidot, labot un koplietot dokumentus ātri un viegli. Uzlabotas e-pasta funkcijas padarīs viegli vadāmus vairākus e-pasta kontus, palīdzēs sinhronizēt uzdevumu sarakstus un kalendāru, sagrupēt kontaktus, lai vienkāršotu saziņu, un piedāvās iespējas saglabāt jaunākās idejas un piezīmes datu mākonī ar programmu Microsoft OneNote. Pateicoties milzīgai virtuālajai klaviatūrai rakstīšana uz HTC TITAN būs ātra un ērta.

[img]http://datuve/images/upload/20110902111520.jpg[/img]
[b]HTC Radar[/b]
Eleganti veidotā vienlaidus alumīnija korpusā HTC Radar nodrošina saikni ar jums svarīgajiem cilvēkiem un informāciju caur jauno Windows Phone funkciju People Hub. People Hub piedāvā iespēju būt informētiem par jūsu draugu jaunumiem sociālajos tīklos, kā arī pārskatīt saziņas vēsturi ar katru no tiem. Tāpat jūs varat izmantot īsziņas, Facebook tērzēšanu un Windows Live Messenger, nepārslēdzoties starp aplikācijām un nepārtraucot citas programmas. Tāpat jūs varat izmantot iespēju sarunāties, izmantojot video zvanu – redzēt savu sarunu partneri 3.8 collu ekrānā.

[img]http://datuve/images/upload/20110902111348.jpg[/img]
[img]http://datuve/images/upload/20110902111414.jpg[/img]
[b]Izklaide, esot kustībā[/b]
Abu tālruņu – HTC TITAN un HTC Radar – mobilo multimediju iespējas ir būtiski uzlabotas. Tālruņos darbojas HTC Watch aplikācija, kas piedāvā jaunāko filmu un TV šovu bibliotēku. Izmantojot Virtual 5.1. telpisko skaņu, tālruņi ir lieliski pielāgoti mūzikas servisa Zune lietošanai. Interneta pārlūkošana ar HTML5 atbalstu ir ātra un vienmērīga. Tāpat jums ir iespēja piedzīvot labāko pieredzi mobilo spēļu jomā ar Xbox LIVE spēlēm, kas piemērotas tieši Windows Phone, un tiešsaistē ļauj sazināties ar draugiem un citiem Xbox LIVE spēlētājiem visā pasaulē.

[b]Pieejamība[/b]
HTC TITAN un HTC Radar visā pasaulē būs pieejams no 2011. gada oktobra.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us