HTC prezentē jaunu multimediju viedtālruni – HTC Sensation

Pasaules mēroga viedtālruņu ražotājs HTC Corporation (HTC) šodien prezentējis HTC Sensation – multimediju viedtālruni, kas apvieno HTC zīmola unikālo dizainu un tā izstrādē izmantoto materiālu kvalitāti, piedāvājot HTC Sense lietotāja saskarnes jaunākās funkcijas un HTC Watch video pakalpojuma aktuālākās izklaides iespējas.

„Mūsdienu viedtālruņi ir transformējušies pārnēsājamos kabatas izmēra izklaides centros, kas sniedz iespēju uzglabāt un lietot informāciju neatkarībā no lietotāja atrašanās vietas,” komentē HTC Corporation izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou). „Pateicoties HTC Sense saskarnes jaunākajām iespējām un HTC Watch video pakalpojumam, mēs paceļam multimediju viedtālruņu funkcionalitātes un sniegto izklaides iespēju latiņu.”

[img]http://datuve/images/upload/20110412161823.jpg[/img]
„HTC Sensation apvieno plašas multimediju satura izmantošanas iespējas, un šis viedtālrunis ir lielisks papildinājums „Vodafone” viedtālruņu saimē,” komentē „Vodafone” grupas tīklu direktors Patriks Čomets (Patrick Chomet). „HTC Sensation viedtālrunis būs pieejams „Vodafone” grupas tīklos sākot ar 2011. gada 2. ceturksni.”

[img]http://datuve/images/upload/20110412161914.jpg[/img]

HTC Sensation viedtālrunis ne vien iespaidīgi izskatās, bet arī ir kvalitatīvi uzbūvēts, izceļot HTC zīmola raksturīgās dizaina līnijas un detaļas. Tālruņa ekrānu ieskauj īpaši izturīgs, vienots alumīnija korpusa bloks ar noapaļotiem stūriem. Tālrunis ir aprīkots ar platleņķa 4.3 collu qHD ekrānu (izšķirtspēja 540 X 960), 8MPix kameru ar autofokusu un dubulto LED zibspuldzi, VGA frontālo kameru un HDMI pieslēgvietu. Tālruņa „sirds” pukst pateicoties 1.2. GHz divkodolu Qualcomm Snapdragon procesoram, ar 1GB iebūvēto atmiņu un 768 MB operatīvo atmiņu (RAM).

[img]http://datuve/images/upload/20110412161840.jpg[/img]
[b]HTC Sense[/b]
Inovatīvā HTC Sense lietotāja saskarne piedāvā jaunas iespējas, piemēram, pielāgojamu „Lockscreen” funkciju, kas caur reāllaika aktīvo logu, ļauj piekļūt lietotāja svarīgākajai informācijai un saturam – sociālo tīklu, fotogrāfiju, laika prognožu u.c. atjauninājumiem, kas parādās tiklīdz tiek ieslēgts tālruņa displejs. Aktīvais logs ļauj tūlītēju piekļuvi svarīgākajām tālruņa funkcijām, piemēram, zvana veikšanai, e-pasta nosūtīšanai, fotografēšanai – veicot ierasti ātro tālruņa atbloķēšanas kustību. Piemēram, lai ietaupītu dārgās sekundes un īstajā brīdī „noķertu” labu kadru, kameru iespējams aktivizēt nekavējoties caur aktīvo logu. HTC piedāvā arī uzlabotu laika prognozes attēlojumu, kas ir papildināts ar iespaidīgiem audiovizuāliem efektiem. HTC Sensation tālrunis ir aprīkots ar HD videokameru, kas filmē ar ātrumu 30 kadri sekundē un 1080p izšķirtspēju. Video fanus patīkami pārsteigs arī jaunais video rediģēšanas rīks „Video Trimmer Tool”.

[img]http://datuve/images/upload/20110412161856.jpg[/img]

[b]HTC Watch[/b]
HTC Sensation ir izteikts multimediju viedtālrunis, kas pateicoties 4.3 collu platekrāna displejam, dod iespēju skatīties iecienītākos video un filmas oriģinālā formātā un izšķirtspējā. HTC Sensation ir pirmais viedtālrunis, kurā integrēta HTC Watch aplikācija un pakalpojums, kas ļauj piekļūt un apskatīt jaunākās filmas, sporta pārraides u.c. video saturu ātrā un ērtā veidā. Pateicoties HTC progresīvajai lejupielādes tehnoloģijai, tālrunī ir iespējams skatīties video un filmas „šeit un tūlīt” režīmā, negaidot apjomīgu video failu lejupielādes beigas.

[b]Pieejamība[/b]
HTC Sensation viedtālrunis būs pieejams pie Eiropas lielākajiem mobilo sakaru operatoriem un izplatītājiem sākot ar 2011. gada 2. ceturksni.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us