HTC prezentē jauno un eleganto HTC Rhyme

HTC, globālais mobilo sakaru ierīču ražotājs, šodien Ņujorkā prezentējis tālruni HTC Rhyme ™, kas ir jauna veida telefons, kas radīts cilvēkiem, kam nepieciešamas augsta līmeņa ierīces un programmatūra, taču vienlaikus viņi vēlas telefonu, kas labāk iederas viņu dzīvē. Līdz ar to HTC Rhyme ir elegants telefons atšķirīgās krāsas, kas veidots pēc labākajām HTC Sense tradīcijām un tam ir arī pievienoti vairāki papildus aksesuāri.

“HTC Rhyme reprezentē pilnīgi jaunu pieeju, kas balstīta uz skaidru viedokli, ka ir nozīmīga cilvēku grupa, kas vēlas, lai viņu telefons būtu kontrastā status quo stāvoklim un lai tas ir vēl personiskāks un tā dizains dabiski iekļaujas viņu dzīvē” norādīja Skots Kroils (Scott Croyle), HTC viceprezidents dizaina jautājumus. “HTC Rhyme to panāk ar jaunu stilu, kā arī ar tādiem inovatīviem aksesuāriem kā HTC Rhyme Charm un HTC Docking Station, kas dabiski integrējas cilvēku dzīvē”.

[img]http://datuve/images/upload/20110921090622.jpg[/img]
[b]Svaigs un stilīgs[/b]
HTC Rhyme piedāvā gudru, elegantu un monolītu dizainu, kurā katra detaļa ir meistarīgi izstrādāta, lai nodrošinātu unikālu sajūtu pieredzi. Materiāli, telefona pludlīnijas un dimensijas ir izstrādātas tā, lai lietotāja rokās telefons iekļautos dabiski un ērti, vienlaikus ierīcē ir saglabāta visa funkcionalitāte. HTC Rhyme tiks piedāvāts trīs krāsās: smilšu, ūdens un plūmju.

“HTC Rhyme ir jauna pieeja mobilajam dzīves stilam, kas pievērš uzmanību tam, kā cilvēki lieto savus telefonus, un sevī integrē papildierīces, programmas un aksesuārus,” informēja Marni Valdons (Marni Waldon), Verzion Wireless mārketinga vadītājs. “Mēs uzskatām, ka šī ierīce un tās dizains ir skaidra liecība HTC dizaina filozofijai, kas orientēta uz cilvēkiem, un mēs esam saviļņoti, ka esam ekskluzīvie izplatītāji ASV lielākajā un uzticamākajā tīklā”.

[img]http://datuve/images/upload/20110921090707.jpg[/img]
[b]HTC Sense[/b]
HTC Rhyme ir raksturojams ne tikai ar savu programmatūru, vienkāršo dizainu un krāsām, bet arī ar atjaunotu HTC Sense pieeju. Šis unikālais savijums ar HTC Sense sevī ietver vizuālo izskatu un iekļauj „home screen” funkciju, kas ir vienkāršs veids, kā ātri piekļūt sev nepieciešamajiem elementiem. “Home screen” ļauj ātri pārskatīt savu tikšanos sarakstu, ziņas un jebko citu, kas lietotājam ir būtisks. HTC ir izvēlējies īpašas ekrāna tapetes, lai piedāvātu dažādus oriģinālus mākslas darbu, kas bagātina HTC Rhyme telefonu.

Ar 3.7collu WVGA ekrānu un augstas kvalitātes stereo, HTC Rhyme arī piedāvā uzlabotas attēlveidošanas iespējas, kas ietver 5 megapikseļu kameru ar autofokusa funkciju, LED zibspuldzi un ātrās fotografēšanas funkciju, lai notvertu svarīgos mirkļus jebkurā brīdī. Papildus tam, kamerai ir virkne fotogrāfiju uzņemšanas un dalīšanas elementu – “Seju noteicējs”, kas nodrošina, ka attēli ir fokusēti; darbības bildēšanas funkciju, kas automātiski uzņem piecas bildes pēc kārtas; panorāmas skata funkciju, kas nodrošina vienkāršu bilžu uzņemšanu un savietošanu kopā liela izmēra panorāmas ainavas bildē. Telefona sākuma ekrāns var tikt pielāgots tā, lai tajā tiktu norādītas tikai svarīgākās lietas, tādējādi ļaujot ātri un vienkārši redzēt jaunumus, bildes, fotografēt vai iepazīties ar laika apstākļu prognozi, vienkārši ieslēdzot displeju.

[b]Integrētie aksesuāri[/b]
HTC Rhyme aksesuāru komplekts ir izstrādāts un tā dizains radīts fokusējoties gan uz funkcionalitāti, gan stilu. Lai HTC Rhyme kļūtu par cilvēku ikdienas sastāvdaļu, integrētie aksesuāri telefonu ir padarījuši vēl personiskāku kā jebkad agrāk:
• HTC Rhyme Docking Station – pārveido telefonu par modinātāju un mūzikas centru tā pārlādēšanas procesa laikā;

[img]http://datuve/images/upload/20110921090724.jpg[/img]
• HTC Rhyme Charm – inovatīva pieeja, kā telefons brīdina par ienākošajiem zvaniem vai īsziņām, kamēr telefons atrodas dziļi somā. Tas ir mazs gaismu izstarojošs kubs, kas telefonam pievienots ar aukliņu, kuru var izkārt ārpus somas. To arī var izmantot, lai telefonu ātri izvilktu no somas;
• HTC Rhyme Sports Armband – šī ierīce palīdz trenēties ar stilu, vienlaikus saglabājot aplikācijas un mūziku sev tuvumā;
• HTC Rhyme Tangle Free Headphones – novērš austiņu vadu sapiņķerēšanos, kamēr telefona īpašnieks nodarbojas, piemēram, ar skriešanu;
• HTC Rhyme Bluetooth Headset bezvadu austiņas dizainiski ir pieskaņotas telefonam un tām ir vienkārša hands free lietošanas sistēma;
• HTC Rhyme Bluetooth Car Speaker – bezvadu mikrofons, kuru var piestiprināt pie automašīnas saules sarga, nodrošinot vienkāršu un drošu braukšanu.

[b]Pieejamība[/b]
HTC Rhyme visā pasaulē būs pieejams oktobrī, bet no 29.septembra – ASV, ekskluzīvi pie operatora Verizon Wireless.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us