HTC prezentē Desire C – jaunāko viedtālruni ar Beats Audio

HTC Corporation prezentēja savu jaunāko tālruni – HTC Desire C. Aprīkots ar Beats Audio tehnoloģiju, HTC Desire C ir viedtālrunis ar augstas kvalitātes dizainu, kas ļauj klausīties mūziku tā, kā mākslinieks to ir iecerējis, turklāt tas ir pieejamāks cenas ziņā. HTC Desire C ļauj ērti pārvaldīt profesionālo un personisko informāciju, un dalīties ar nozīmīgiem savas dzīves mirkļiem.

Tālrunis ir pieejams sarkanā, baltā un melnā krāsā, un tas ir aprīkots ar HTC Sense 4.0, kas ir integrēta ar Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) operētājsistēmu. HTC Desire C ir lielisks gan kā pirmais lietotāja viedtālrunis, gan arī viedtālruņu lietotājiem, kas vēlas nomainīt savu tālruni uz jaunāku. Tūkstošiem lietotnes un spēles, kas pieejamas Google Play servisā, kā arī jaudīgais akumulators ļaus Tev vienmēr izklaidēties un sazināties ar draugiem un kolēģiem – gan esot darba vietā, gan mājās, gan esot ceļā.

[img]/images/upload/20120516134453.jpg[/img]

“Mūzikas klausīšanās ir vispopulārākā aktivitāte, kam cilvēki izmanto mobilo tālruni, tāpēc vēlamies būt droši, ka klausītājs jūt to atdevi un emocijas, ko mākslinieks ieguldījis skaņdarbā,” saka HTC prezidents globālās pārdošanas un mārketinga jautājumos Džeisons Makenzi (Jason Mackenzie). “HTC Desire C piedāvā lietotājam izcilu dizainu, ērtu pieeju saturam un ātrus savienojumus, padarot šo tālruni par perfektu izvēli.”

[b]Autentiska skaņa bez kompromisiem [/b]

HTC Desire C nodrošina pilnskanīgu, dzidru studijas kvalitātes audio atskaņošanu, kas iespējams pateicoties pielāgotai Beats Audio funkcijai un ierīcē izmantotajām tehnoloģijām. Skanējums aizraus gan mūzikas baudītājus, gan kinomīļus, gan aizrautīgus spēļu fanus.

[b]Augstākās kvalitātes dizains[/b]

Apvienojot izturīgu metāla rāmi un precīzu inženieru darbu, HTC Desire C ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas tālruni ar augstākās kvalitātes dizainu. Šis kompaktais viedtālrunis piedāvā vēl nepārspētu dizainu un iespējas savā klasē.

[img]/images/upload/20120516134147.jpg[/img]

[b]Radīts, lai dalītos[/b]

HTC Desire C piedāvā lakoniskā, pievilcīgā dizainā iestrādātu košu 3,5 collu HVGA ekrānu, kas ļauj ērti pārlūkot internetu, aplūkot fotogrāfijas vai sazināties ar ģimeni un draugiem. Ja Tev patīk dalīties ar saviem piedzīvojumiem sociālajos tīklos, HTC Desire C piecu megapikseļu kamera un acumirklīga iespēja dalīties ar informāciju, ļaus Tev publicēt jebkuru savas dzīves mirkli tikai dažas sekundes pēc tam, kad tas uzņemts.

Līdz ar datu uzglabāšanas servisa Dropbox integrāciju, HTC Desire C lietotāji iegūs iespēju bezmaksas izmantot 25 gigabaitus šajā servisā datu uzglabāšanai uz diviem gadiem. Tev būs iespēja droši uzglabāt, pārlūkot un dalīties ar tūkstošiem fotogrāfiju, video un dokumentiem – neatkarīgi no tā, vai tie glabājas datu mākonī vai Tavā ierīcē.

[img]/images/upload/20120516134324.jpg[/img]

HTC Desire C nodrošina jaunāko mobilo tehnoloģiju un pakalpojumu pieejamību arī pateicoties tuvas darbības rādiusa sakaru (Near Field Communication — NFC) tehnoloģijai, kas ļauj lietotājam veikt mobilos maksājumus vai piekļūt informācijai un dažādiem piedāvājumiem.

[b]Pieejamība [/b]

HTC Desire C atsevišķos tirgos būs pieejams jau maijā, bet Latvijā tas būs pieejams jūnijā

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us