HTC jaunākie papildinājumi HTC Desire saimei

HTC izziņojis savus jaunākos papildinājumus HTC Desire ģimenei – HTC Desire 530, HTC Desire 630 un HTC Desire 825. HTC mērķis bija radīt tādus tālruņus, kas atbilst aktuālās apģērbu modes tendencēm. Dizaina iedvesma sakņojas mūsdienu ielu kultūras apģērba modē, un tā realizācijai izmantota īpaša krāsu izsmidzināšanas tehnoloģija, kas ikkatru tālruni dara neatkārtojamu.

htc

Neatkārtojamība
Apzinoties, ka mūsdienās tālrunis ir ne vien saziņas ierīce, bet arī aksesuārs, HTC dizaina komanda izstrādāja jaunu krāsas uzklāšanas tehniku, kas katru tālruni dara par neatkārtojamu mākslas darbu. Lai to panāktu, tiek izmantoti īpaši krāsas izsmidzinātāji, kā arī dažāda krāsas uzklāšanas intensitāte un jauda. Katrs tālrunis ir kā mākslas darbs, jo tam nav vienāda.

Jaunie HTC Desire 630 un HTC Desire 825 būs pieejami baltā pamattonī ar uzsmidzinātiem divu krāsu akcentiem, kā arī tumši pelēkā pamattonī ar zeltītiem akcentiem, bet jaunais HTC Desire 530 būs pieejams pelēkā un baltā krāsā.

Zinot, ka cilvēkiem patīk mainīt stilu un vienmēr būt soli priekšā aktuālajām tendencēm, HTC dizaina eksperti radījuši arī divu toņu tālruņu ietvarus, turāmaukliņas un vairāk nekā 25 000 tēmu, kas dod iespēju mainīt tālruņa krāsu shēmas un fonus.

„HTC savu tēlu ir veidojis, radot nozarē vadošās dizaina tendences, kas apvienotas ar viedām funkcijām,” norāda HTC pārdošanas daļas vadītās Čīalin Čan (Chialin Chang). „Mēs zinām, ka pircēji lūkojas pēc arvien plašākām tālruņu personalizēšanas iespējām un individualitātes, jo tie ir arī aksesuāri, tāpēc mums bija jārada kaut kas pilnīgi citādāks.”

Patiesa skaņa
Skaņa ir ļoti būtiska tālruņu funkcija. Gan HTC Desire 630, gan HTC Desire 825 ir sertificēta augstas izšķirtspējas skaņa, kā arī jau leģendārais BoomSound ar Dolby AudioTM tehnoloģiju. Skaņas līmenis ir detalizētāks, nodrošinot četras reizes labāku skaņas kvalitāti par CD skaņu. Gan HTC Desire 630, gan HTC Desire 825 komplektācijā ietilps augstas izšķirtspējas austiņas.

Nevainojami fotoattēli
Visiem jaunajiem Desire tālruņiem ir 5MP uz priekšu vērsta kamera, Auto Selfie un Voice Selfie funkcijas, kas ļauj iemūžināt vēlamo dzīves mirkli, nenospiežot nevienu pogu. Turklāt HTC Desire 630 un HTC Desire 825 ir arī Live Makeup funkcijas, kas ļauj rediģēt attēlu, lai portrets būtu nevainojams.

Visiem trim jaunajiem Desire viedtālruņiem ir arī uzlabotas aizmugurējās kameras. HTC Desire 530 tā ir 8MP, bet HTC Desire 630 un Desire 825 – 13MP, kā arī BSI sensors, kas zema apgaismojuma apstākļos palīdz uztvert vairāk gaismas. Fiksējot foto kādu dinamisku notikumu, sērijveida foto funkcija ļauj iemūžināt katru mirkli atsevišķi, bet panorāmas funkcija ļauj veidot profesionālas foto ainavas. Iemūžināto dzīves mirkļu uzglabāšanai visās trīs jaunajās ierīcēs ir Google Photos.

Saskaņā ar Tevi
Jaunajā HTC Desire 825 ir pieejams HTC Sensor Hub, kas atpazīst aktivitātes, žestus un kustības. Ātruma, gaitas, ceļa maršruta statistiku var automātiski sasaistīt ar dažādām, populārām lietotnēm, tai skaitā, Runtastic Running & Fitness, Runkeeper, Endomondo Running and Walking un Google Fit.

Pieejamība
1) HTC Desire 530 Baltijas tirgū būs pieejams šī gada marta beigās, un tā cena būs aptuveni 239 eiro;
2) HTC Desire 630 Baltijas tirgū būs pieejams šī gada maija vidū, un tā cena būs aptuveni 185 eiro;
3) HTC Desire 825 Baltijas tirgū būs pieejams šī gada maija beigās, un tā cena būs aptuveni 349 eiro.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us