HTC atzīts par 2011. gada mobilo ierīču ražotāju, apsteidzot Samsung un Apple

Pasaules mēroga viedtālruņu ražotājs HTC Corporation (HTC), šonedēļ saņēma prestižāko no telekomunikāciju tehnoloģiju nozares apbalvojumiem – „2011. gada mobilo ierīču ražotājs”, ko pasniedza GSM Asociācija, „Global Mobile Awards” balvu pasniegšanas ceremonijā, Mobile World Congress izstādes ietvaros, Barselonā. HTC pagājušais gads bijis īpaši nozīmīgs, piedāvājot lietotājiem plašu viedtālruņu klāstu, tai skaitā HTC Desire. Prestižajā nominācijā kā finālisti tika nominēti arī Samsung un Apple.

“Global Mobile Awards saņemtā atzinība ir īpaši iedvesmojoša, jo 2010. gads HTC ir bijis notikumiem un produktiem bagāts. Tūkstošiem HTC darbinieku ik dienu strādā, lai radītu inovatīvus viedtālruņus, kas apmierina ikviena lietotāja vēlmes, tāpēc šī balva kalpo kā mēraukla mūsu darbinieku degsmei un centībai,” komentē HTC Coporation izpilddirektors Pīters Ču. “Tāpat šī balva pienākas arī tiem desmitiem miljonu klientu visā pasaulē, kuri ik dienas izmanto mūsu tālruņus un iedvesmo mūs radīt aizvien jaunas un inovatīvas tehnoloģijas. Esam patiesi gandarīti un sakām vissirsnīgāko paldies visiem šiem cilvēkiem, partneriem un HTC ģimenei visā pasaulē.”

[img]http://datuve/images/upload/20110217203434.jpg[/img]
“HTC ir iekarojis un radījis savu tirgus nišu praktiski no nulles, izmantojot jaunu zīmola un mārketinga pieeju, kā arī spēcīgu, plaša spektra ierīču piedāvājumu. Vēl būtiskāk – HTC sevi ir pierādījis kā ārkārtīgi populāru un ilgtspējīgu tālruņu ražotāju. Papildinot augstākminēto ar lielisku komunikāciju un labu klientu servisu, šis ir pelnīts apbalvojums,” komentē GSM Asociācijas tiesnešu žūrija.

Arī pērn HTC saņēma balvu par HTC Hero tālruni kategorijā “2010. gada labākais tālrunis”.

Par GSM Asociācijas balvas piešķiršanu lemj tiesnešu žūrija, kuras sastāvā ietilpst nozares analītiķi, konsultanti, mobilie operatori, kā arī citi nozares speciālisti un līderi. Vairāk informācijas par 2011. gada GSM Asociācijas “Global Mobile Awards” atrodama http://www.globalmobileawards.com

Uzziņai:
GSM asociācija pārstāv pasaules lielākās mobilo sakaru sistēmas uzņēmumus, kuru pakalpojumus izmanto vairāk miljoniem patērētāju 219 valstīs. GSM asociācija aptver aptuveni 800 pasaules mobilo sakaru operatorus un vairāk nekā 200 uzņēmumus, kas darbojas mobilo pakalpojumu ekosistēmā – programmatūras izstrādātājus, interneta uzņēmumus, mediju organizācijas u.c.

HTC Corporation (HTC) ir viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem mobilo telefonu nozarē un Taivānas fondu biržā kotējas ar kodu 2498. HTC ražo inovatīvus viedtālruņus, kas ir piemērojami ikviena cilvēka dzīves stilam un vajadzībām. Lai uzzinātu vairāk par HTC, apmeklējiet uzņēmuma oficiālo interneta vietni www.htc.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us