HP uzsācis pētījumu par biroja darbinieku dzīvesveidu un izmaksu jautājumiem

Informācijas tehnoloģiju ražotājs „Hewlett-Packard” paziņojis par globālas programmas “HP LaserJet Pays You Back” jeb „HP LaserJet Tev atmaksāsies” uzsākšanu, kuras ietvaros veicis pētījumus, analizējot biroja darbinieku uzvedību darbavietā, kā arī to izpratni par biroja izmaksām.

Pētījuma rezultāti atspoguļos kā un cik lielā mērā darbinieku produktivitāti veicina vai gluži otrādi – nomāc – dažādas darba ikdienas pienākumiem pievienotās aktivitātes, piemēram, rīta kafijas pauze, ceļš uz darbu ar kājām, sporta zāles apmeklējums, radoša un dinamiska darba vide vai laba atpūta pēc darba.

Programmas ietvaros norisināsies pētījums diskusiju un debašu veidā vairākās valstīs.
Luiss Kasado (Luis Casado), HP LaserJet un Enterprise Solutions (LES) GTMU Drukas un Attēlveidošanas grupas EMEA reģiona mārketinga direktors skaidro, ka programmas būtība ir vajadzība citādi palūkoties uz produktiem un ierasto darba kārtību, ko cilvēki parasti uztver kā izmaksas.

“Daudzi no ikdienišķajiem bonusiem darba vietā tiek uzskatīti par izdevumiem, lai gan realitātē šīs aktivitātes veido pozitīvu un novērtējamu ieguldījumu uzņēmumā. Tos var uzskatīt par uzņēmuma produktivitātes „neparedzētajiem plusiem”, simbolizējot jaunu un svaigu skatījumu uz stratēģiskajām tehnoloģiju investīcijām, personālu un ikdienas izmaksām,” secina Kasado.

„HP LaserJet Tev atmaksāsies” pilnībā integrētā programma izveidota, iesaistot sociālos medijus, digitālos viedokļu līderus un stratēģiskās partnerattiecības.

HP drukas iekārtu inovācijas, kas atmaksājas

“HP LaserJet Pays You Back” programma izceļ vairākus priekšlikumus, kas ilustrē ievērojamo kapitālieguldījuma atdevi (ROI), ko sniedz HP Color LaserJet daudzfunkcionālās ierīces – laika gaitā printeris lietošanā atmaksājas patērētās enerģijas, papīra un tonera ziņā.

Ietaupījumu aprēķins balstīts uz 50 brošūras kopiju izdruku (abpusēja druka uz glancēta papīra) 12 reizes mēnesī ar HP Color LaserJet CM3530 daudzfunkcionālo ierīci, salīdzinot ar vidējo mazumtirdzniecības izcenojumu. Izmaksu pētījuma avots ir 2009. gada marta publikācija „Infotrends Cost of Print Studies”. Plašāka informācija par pētījumu un pētījuma bāzes izmēru atrodama vietnē www.hp.com/go/printcosts.

Šī gada pavasarī HP ieviesa trīs jaunas lāzerprinteru līnijas, kas šobrīd visspilgtāk ilustrē izmaksu ietaupījumus. Jauno lāzerprinteru lokā ir HP LaserJet Pro P1100, HP LaserJet Pro M1130/M1210 daudzfunkciju un HP LaserJet Pro P1566/P1606dn printeru sērijas.

Visām trim jaunajām produktu līnijām ir iebūvēta HP Smart Install programma. Šī ātrās instalācijas tehnoloģija uzsāk drukāšanu jau divu minūšu laikā pēc datora savienošanas ar printeri, izmantojot tikai USB kabeli, turklāt – nav nepieciešams instalācijas CD.

HP LaserJet Pro P1100 sērijas printeri ir šobrīd vieni no energoefektīvākajiem lāzerprinteriem pasaulē, ļaujot ietaupīt līdz pat 72% no patērētās enerģijas izmaksām, salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem. Printeros tiek izmantotas arī oriģinālās HP LaserJet drukas kasetes ar energoefektīvu toneri, ietaupot līdz pat 35% patērētās enerģijas uz katru lapu, salīdzinot ar vecākiem modeļiem.

Par „Hewlett-Packard”:

HP ir pasaules lielākā informācijas tehnoloģiju kompānija, kas piedāvā drukāšanas un personālās skaitļošanas iekārtas, kā arī IT pakalpojumus, programmatūras un risinājumus, kas nodrošina vieglu tehnoloģiju lietošanu patērētājiem un uzņēmumiem. Plašāka informācija par HP (NYSE: HPQ) ir pieejama www.hp.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us