HP uzlabo skārienjutīgo datoru līniju ar jaunu, ergonomisku dizainu

Informācijas tehnoloģiju ražotājs Hewlett-Packard prezentējis nozarē pirmos skārienjutīgos galddatorus, kuru displeja novietojuma leņķi iespējams mainīt līdz pat 60 grādiem – no vertikāla līdz gandrīz horizontālam. HP TouchSmart610 plaša pielietojuma datori ļauj gan mājas lietotājiem, gan biznesa klases klientiem pielāgot displeja stāvokli atbilstoši savām vēlmēm.

„HP nenoliedzami ir līderis skārienjūtīgajās skaitļošanas tehnoloģijās un turpina to attīstību, padarot darbu ar TouchSmart PC intuitīvāku, produktīvāku un patīkamāku lietotājam,” uzsver Čarls Snaimens (Charl Snyman), HP EMEA reģiona Personālo sistēmu grupas viceprezidents. “Jaunākā paaudze nav izņēmums – jaunais dizains padara datorus vēl ērtākus lietotājiem. TouchSmart displeja dizaina izstrādē liela nozīme bijusi ērtumam, izskatam, kā arī aizņemtajai platībai, kas savukārt atvieglo darba vides iekārtošanu.”

[img]http://datuve/images/upload/20110214132735.jpg[/img]
Ērts dizains veicina ražīgumu
Jaunā HP TouchSmart PC kustību iespējas, lieliskā pārskatāmība, pieskārienu ērtības uzlabos darbu lietotājiem un uzņēmumiem visdažādākajās nozarēs.

Plaša pielietojuma TouchSmart610 PC ir apgādāts ar augstas izšķirtspējas, skārienjūtīgu 58.4cm (23”) displeju, kas atliecams par 60 grādiem un noliecams uz priekšu par 5 grādiem. Atliekšanas iespēja nodrošina paaugstinātu komfortu ilgtermiņa lietošanā, piemēram, izstrādājot spēles vai darbā ar klientiem.

[img]http://datuve/images/upload/20110214132754.jpg[/img]

Platformāta, ar LED izgaismotais LCD displejs nodrošina optimālus apskates leņķus arī tad, ja tas ir atliekts, un lietotāji var baudīt 180 grādu horizontālā šarnīra priekšrocības, lai bez pūlēm izmantotu ekrānu kopā ar citiem. Turklāt, uzlabotā skārienjutīgā tehnoloģija vēl labāk spēj reaģēt uz pieskārieniem un dotajām komandām.

TouchSmart uzstādīšanai ir nepieciešams tikai viens vads, un plānais, kompaktais dizains ietaupa vietu, kā arī lieliski iederas jebkurā telpā vai biznesa vidē. Datoram ir lakonisks un pārdomāts dizains, vadības pogas ērti izvietotas displeja abos sānos.

Izklaide jaunā līmenī
Ar uzlaboto dizainu un jaunāko HP TouchSmart programmatūras versiju TouchSmart610 plaša pielietojuma PC pārnes digitālo izklaidi jaunā līmenī, padarot to vienkāršāku un ērtāku kā jebkad. Lietotāji varēs vēl vieglāk pārlūkot tīmekli un sociālos tīklus, kā arī apstrādāt fotogrāfijas. Papildus tādām skārieniem optimizētām lietojumprogrammām kā Twitter, HP RecipeBox, tīmekļkameras un mūzikas programmām, lietotāji varēs pievienot jaunu programmatūru Programmu centrā. TouchSmart610 atbalsta arī Beats Audio – šī augstas veiktspējas tehnoloģija, ko izstrādājis HP kopā ar Beats by Dr. Dre™, ļaus klausītājiem uztvert mūziku gluži kā klausītos to studijā ieraksta laikā.

Spēļu cienītājiem atsevišķi TouchSmart610 modeļi būs apgādāti ar Ubisoft® reāllaika stratēģiju spēli R.U.S.E.™. TouchSmart610 atbalsta arī jauno Link-Up lietojumprogrammu, ļaujot caur mājas tīklu pievienot jebkuru klēpjdatoru vai galddatoru. Lietotāji bez problēmām var pārsūtīt failus, vai skatīties bildes un video uz HD TouchSmart displeja.

Cenas un pieejamība
HP TouchSmart610 būs pieejams aprīlī par cenu, sākot no €1099.
Papildus informācija pieejama www.hp.com/personal.

24/7 apkope un atbalsts
HP datorus gan garantijas, gan pēcgarantijas laikā apkalpo HP Total Care – atzinību ieguvušais servisa, risinājumu un atbalsta centrs. HP Total Care var sasniegt 24/7 pa tālruni vai tiešsaistē, HP lietotāju atbalsta forumā. Papildus HP datoros ir iebūvēta programma HP Support Assistant, kas liek datoram darboties bez problēmām jau no paša sākuma. Šī vienkāršā lietojumprogramma uztur PC veiktspēju, risina problēmas ar automātiskajiem atjauninājumiem un iestatījumiem, diagnostiku un palīdzību.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us