HP printeri ar ePrint funkciju – pirmie, kas pielāgoti Google Cloud Print

Informācijas tehnoloģiju ražotājs Hewlett-Packard piedāvā Google Cloud Print jeb Google mākoņdrukas risinājuma lietotājiem iespēju tieši drukāt no jebkura HP printera ar ePrint atbalstu. Drukāšana iespējama no jebkuras viedtālruņa vai datora aplikācijas, kas atbalsta Google Cloud Print.

HP printeri ar interneta savienojumu un mākoņdatošanas atbalstu ir pirmie, kas atbalsta Google Cloud Print. Lietotāji pievieno ar ePrint funkciju aprīkotā HP Photosmart, Officejet vai LaserJet Pro printera unikālo e-pasta adresi savam Google lietotāja kontam, kas nodrošina iespēju vienkārši un droši drukāt no Google aplikācijām uz izvēlēto HP printeri.

Google Cloud Print un HP ePrint kombinācija padara drukāšanu daudz pieejamāku un lietderīgāku, atsakoties no vajadzības pēc printera draivera vai tā savienošanas ar datoru. Patlaban Google Cloud Print atbalsta Gmail for Mobile, Google Docs for Mobile, Chrome OS, bet aplikācijas pavisam drīz tiks papildinātas.

[img]http://datuve/images/upload/20110401105315.jpg[/img]
“Viena no HP prioritātēm ir nodrošināt iespēju saviem klientiem drukāt no jebkuras vietas un jebkurā laikā” uzsver Stefens Nigro (Stephen Nigro), HP drukas un attēlveidošanas grupas vecākais viceprezidents. “Ar HP ePrint un mākoņdatošanas funkciju aprīkotie printeri sniedz iespēju ikvienam gūt vislabāko pieredzi, drukājot ar Google Cloud Print.”

“Dažādu interneta un mobilo aplikāciju izmantošana attīstās ļoti strauji, un Google Cloud Print piedāvā plašas drukāšanas iespējas šīm aplikācijām,” skaidro Maiks Jazajeri (Mike Jazayeri), Google Produktu vadības direktors. “Mēs esam priecīgi, ka HP ieviesuši pirmo printeru paaudzi, kas atbalsta mākoņdatošanu. Lai arī Google mākoņdrukāšana ir iespējama ar jebkuru printeri, kas ir savienots ar datoru, lietotāji tagad var izbaudīt daudz ātrāku un modernāku druku – drukājot tieši uz jebkuru mākoņdatošanas pakalpojumus atbalstošu printeri.”

Pilns saraksts ar HP printeriem, kas savienojami ar Google Cloud Print, un plašāka informācija par HP ePrint pieejama vietnē [url=http://www.hp.com/united-states/campaigns/hp-eprint-google-cloud-print/]http://www.hp.com/united-states/campaigns/hp-eprint-google-cloud-print/[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us