HP prezentējis Photosmart ar eStation AIO un jaunas drukas programmas

HP paziņojis par vairākiem jauninājumiem ražotāja drukas ierīču piedāvājumā, kas būtiski izmainīs lietotāja mijiedarbību ar digitālo saturu. Ar jauno risinājumu palīdzību visi – no mājas lietotāja līdz biznesa pārstāvim – varēs ērtāk piekļūt digitālajam saturam, ko turpmāk nodrošinās ePrint funkcija.

[img]http://datuve/images/upload/20100927131422.jpg[/img]
HP prezentējis divas jaunas mājas lietotāju ierīces, kas izstrādātas, lai apmierinātu digitāli ambiciozu lietotāju informācijas un drukas vajadzības. Kompānija ir vienkāršojusi mobilo druku, piedāvājot ePrint risinājumu visām jaunajām HP Photosmart ierīcēm, sākot no 70 Ls. Šobrīd iespējama tiešā druka no Apple iPad, iPod touch un iPhone mobilajām ierīcēm uz iOS 4.2 platformas.

[img]http://datuve/images/upload/20100927131358.jpg[/img]
Ilgi gaidīto HP drukas jaunumu saraksta augšgalā ir mājas lietotājam piemērotais tintes printeris HP Photosmart eStation All-in-One, kas sevī apvieno HP eAll-in-One pilnu funkcionalitāti ar tīmekļa pārlūkošanu un piekļuvi HP drukas programmatūrai un palīgrīkiem. Tam ir noņemams 17.8 cm pilnkrāsu skārienjutīgais displejs, kas kalpo pilnīgai brīvībai mājās, kā arī piedāvā papildus digitālo saturu. Ar vienu pirksta pieskārienu lietotāji var baudīt Yahoo!, Yahoo! Mail, Yahoo! Messenger, Yahoo! Search un Yahoo! Weather specializēto saturu. No šīs ierīces lietotājs var arī nosūtīt faksu bez telefona līnijas. ENERGY STAR® sertificētais HP Photosmart eStation jau ir parādījies mazumtirdzniecībā par aptuveni 280 Ls.

[img]http://datuve/images/upload/20100927131443.jpg[/img]
HP eAll-in-One Photosmart printeri šajā rudenī uzlaboti arī ar tādām jaunām drukas programmām kā France 24 un Reuters jaunāko ziņu izlaidumiem, Bing Maps kartēm un informāciju uz autoceļiem, Facebook foto izdrukām. Vairāk informācijas par HP Photosmart e-All-in-One programmu portfolio: www.hp.com/go/innovationsummit.

[img]http://datuve/images/upload/20100927131458.jpg[/img]
Par HP printeriem rūpējas atzītais serviss HP Total Care, kas nodrošina pilnu tehnisko atbalstu gan garantijas laikā, gan arī pēc tā. Papildinformāciju par HP Photosmart līniju ar ePrint funkcionalitāti var iegūt kompānijas ziņu izlaidumos.

[img]http://datuve/images/upload/20100927131514.jpg[/img]

[img]http://datuve/images/upload/20100927131528.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us