HP prezentē premium klases Ultrabook datoru ar stikla apdari

HP prezentējis jaunu Ultrabook sērijas klēpjdatoru HP ENVY 14 Spectre. Tas ir 20 milimetrus plāns un sver tikai 1,8 kg. Skaistajam, bet vienlaikus izturīgajam modelim ir viegls, pret skrāpējumiem izturīgs stikls uz vāka, displeja, roku balstiem un HP ImagePad.

HP Spectre ir 35,56 cm (14”) ekrāns, kas ir ievietots 33,78 cm (13.3”) korpusā. Augstas izšķirtspējas (HD) HP Radiance displejs sniedz augstāku izšķirtspēju, bagātīgākas krāsas un plašāku apskates leņķi, salīdzinot ar tradicionālajiem klēpjdatoru displejiem.

Inteliģentajā HP Radiance Backlit klaviatūrā lietotas atsevišķas LED diodes katra taustiņa izgaismošanai. Klaviatūra darbojas ar uzlabotiem klātbūtnes sensoriem, kas izgaismo klaviatūru, lietotājam tuvojoties, un izslēdz to, kad lietotājs beidzis darbu.

“Gluds, melns stikls ārpusē un spēcīgi kontrastējošais sudrabs iekšpusē padara Spectre par neparastu datoru,” saka Luiss Perins (Louis Perrin), HP EMEA reģiona personālo sistēmu grupas patērētāju produktu direktors. “Pirmā HP ENVY Ultrabook datora nosaukums raisa intrigu un uzrunā tos, kas gaida negaidīto.”

[b]Pārsteidzoša skaņa[/b]

HP ENVY 14 Spectre ir saskaņots audio skaļruņu tīkls ar Beats Audio™ – ekskluzīvu, augstas veiktspējas tehnoloģiju, ko izstrādājuši HP un Beats by Dr. Dre. Datora priekšpusē izvietotā skaļruņu sistēma nodrošina tīru, neizolētu skaņu. Analogs alumīnija skaļuma regulators piešķir Spectre interesantu retro pieskaņu, bet ārējā skaņas ieslēgšanas poga nodrošina precīzu skaņas kontroli, kad vāks ir aizvērts.

[img]/images/upload/20120119224746.jpg[/img]

Iebūvētais HP Wireless Audio ļauj lietotājam izmantot līdz četrām ārējām audio ierīcēm vai tiešā sasaistē arī jebkuru KleerNet ierīci.

[b]Bezkompromisa veiktspēja [/b]

HP ENVY 14 Spectre ir spēcināts ar jaunākajiem Intel® Core™ procesoriem, tam ir Intel Rapid Start tehnoloģija, 128 GB pusvadītāju cietā diska (SSD) datu glabātuve un akumulators, kas nodrošina darbības laiku līdz pat 9 stundām. HP Spectre ir plašs ieejas un izejas opciju klāsts, tai skaitā Gigabit Ethernet, USB 3.0, HDMI un Mini Displayport. HP ImagePad nodrošina precīzu daudzpunktu skārienu navigāciju, bet HP TrueVision HD tīmekļkamera garantē spilgtākus un skaidrākus augstas izšķirtspējas attēlus.

HP ENVY 14 Spectre piedāvā augstas veiktspējas programmatūras komplektu, pilnās Adobe Photoshop® un Premiere Element versijas un jau uzstādītu Norton™ Internet Security uz diviem gadiem.

[b]Cenas un pieejamība[/b]

HP ENVY 14 Spectre būs pieejams marta beigās par cenu no 1299 € ierobežotā izplatībā Lielbritānijā, Vācijā, Šveicē un AAE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us