HP piedāvā pēdējās desmitgades nozīmīgākos arhitektūras jauninājumus

HP ir laidusi klajā jaunu HP Integrity risinājumu, kas ievērojami uzlabos klientiem sniegto pakalpojumu līmeni, nodrošinot līdz pat 100% aplikāciju pieejamību un vienkāršojot svarīgākos skaitļošanas procesus, kuri nepieciešami visprasīgāko aplikāciju darba slodzēm.

Uzņēmums arī prezentējis AllianceONE – partnerprogammu, kas optimizēs dažādu serveru, atmiņu un tīklojumu risinājumus, kuri nepieciešami Converged Infrastructure.

Veidots uz jaunās HP Blade Scale arhitektūras, kas ietver serverus, atmiņas un tīklojumu, jaunie Integrity risinājumi piedāvās industrijai pirmo nozīmīgo Converged Infrastrucutre. Tas ir būtiskākais arhitektūras jauninājums pēdējā desmitgadē, kas paredzēts Integrity Superdome.

Arhitektūra ļauj klientiem izmantot, automatizēt un vadīt visa veida aplikācijas vienlaicīgi vienā korpusā un izmantot vienādus komponentus, rīkus un procesus. Ar vienotu vadības vidi klients var kontrolēt visu IT infrastruktūru.

HP ir vienīgā kompānija, kas piedāvā vienotu BladeSystem platformu, kas aptver x86 un Superdome 2. Tā rezultātā HP klienti var veidot datu centrus, kas ļauj tiem ieekonomēt laiku, ļaujot koncentrēt resursus uz inovācijām, kas nepieciešamas uzņēmējdarbībai.

Jaunais Integrity piedāvājums klientiem nodrošina:
• Uzlabojumus līdz pat 450% attiecībā uz infrastruktūras uzticamību, salīdzinot jauno HP Integrity Superdome 2 ar iepriekšējām paaudzēm. Jaunā sistēma sniedz vairāk nekā 100 jauninājumus.
• Ar jaunajiem HP Integrity servera asmeņiem, kas attīstījušies no divu procesoru un astoņu procesoru UNIX servera asmeņiem, tiek uzlabota veiktspēja un samazinātas kopējās izmaksas.
• Investīciju aizsardzība ar jauno HP Integrity rx2800 i2 statnē montējamo serveri, kas ļauj klientiem izmantot jau esošo servera vidi.
• Lielāka pieejamība un lietotāja produktivitāte, izmantojot HP-UX 11i v3 operētājsistēmu, kas nodrošina līdz pat 50% uzlabojumu aplikāciju izvēršanas laikā un ātrāku problēmu novēršanu. HP-UX piedāvā automātisku slodzes vadību, kas ļauj klientam izmantot virtuālo serveri atkarībā no biznesa vajadzībām.
• Risinājumu ieviešana un pilnveidota pārvalde, izmantojot HP BladeSysten Matrix ar HP-UX. Risinājums ļauj klientiem nodrošināt pilnas aplikāciju infrastruktūras.
• Viegla veco aplikāciju pārcelšana, izmantojot HP Converged Infrastructure Consulting Services un Application Modernization Services.
• Augstāka līmeņa pieejamība ar HP Mission Critical Services, kas identificē visus iespējamos dīkstāves avotus.

Viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas jau izmanto sistēmu, ir viena no pasaules lielākajām integrētajām enerģijas kompānijām Chevron.

HP Converged Infrastructer ir veidota uz standartizētu arhitektūru – Microsoft Windows®, Linux, HP-UX, OpenVMS un HP NonStop platformām. Tas nodrošina klientiem un partneriem iespēju veidot risinājumus, kas ir elastīgi un pielāgojami mainīgajām uzņēmējdarbības prasībām.

Papildu informāciju par jauno HP Integrity serveru piedāvājumu var iegūt mājas lapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us