HP paplašina tradicionālās drukas robežas

Savā ikgadējā globālajā attēlveidošanas un drukas konferencē HP iepazīstinājis ar vairākām inovācijām, jauniem sadarbības projektiem, lietojumprogrammām un risinājumiem, kas domāti visu kategoriju klientiem – sākot ar individuāliem lietotājiem, mazo un vidējo biznesu un beidzot ar lielām korporācijām un kompānijām, kas nodarbojas ar grafisko dizainu.

HP arī atklājis, ka mākoņdrukas tehnoloģijas un tīkla printeri ir kļuvuši par jaunu darba standartu – patlaban ir pārdoti jau vairāk nekā 10 miljonu šādu printeru.

“Kompānijai HP ir bagāta inovāciju vēsture, un mēs turpinām attīstīt šo mantojumu turpmākas izaugsmes labā,” skaidro Vaiomešs Džoši, HP attēlveidošanas un drukas produktu grupas viceprezidents. “Druka tās tradicionālajā izpratnē paliks neatņemama mūsu darba sastāvdaļa, tomēr tajā pašā laikā mēs plānojam inovācijas, kas paplašinās tirgus rāmjus.”

[b]3D objektu skenēšana, rīki un pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU)[/b]
— HP TopShot LaserJet Pro M275 būs piemērots gan maziem uzņēmumiem, gan mājas birojiem, lai uzņemtu 3D objektu attēlus un skenētu dokumentus. Tas ir aprīkots ar HP TopShot Scanning tehnoloģiju – tā ir revolucionāra tehnoloģija, kas fiksē sešus atsevišķus dokumenta attēlus vai 3D objektu un nodrošina izcilas kvalitātes viengabalainu attēlu.

[img]http://datuve/images/upload/20110914204709.jpg[/img]
— Jauns HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One sērijas printeris un HP Officejet Pro 8100 printeris nodrošina profesionālu krāsu kvalitāti ar izmaksām, kas ir par 50% zemākas, salīdzinot ar lāzerprinteriem. Jaunie printeri ir aprīkoti ar HP ePrint tehnoloģiju, kas sniedz iespēju drukāt praktiski no jebkuras vietas, un mākoņdrukas risinājumiem, kas veicinās uzņēmumu izaugsmi. Papildus printeri izmanto jaunas, pret izbalēšanu noturīgas tintes, kā arī ļauj drukāt no abām lapas pusēm bez lappuses apmalēm.

[img]http://datuve/images/upload/20110914204800.jpg[/img]
— Jaunas aplikācijas biznesa vajadzībām, piemēram, vizītkaršu un čeku skenēšana no Shoeboxed vai Scheduled Delivery (plānotās piegādes) lietojumprogrammas, lai uzņēmumu darbinieki varētu saņemt regulāru informāciju uz savu printeri no, piemēram, Manager Tools servisa vai pilnu Wall Street tirgus apskatu no vadošā finanšu informācijas sniedzēja RTT News.

Pēc nesenās vadošā pārvaldīto drukas pakalpojumu (Managed Print Services) sniedzēja Printelligent iegādes, HP izvērš HP Partner Managed Print pakalpojumus, kas būs pirmais no piedāvājumiem, ko HP plāno prezentēt nākama gada laikā. HP papildinājis savu pakalpojumu klāstu ar vairākiem dokumentu aprites risinājumiem – tajā skaitā HP Access Control Express, HP un Nuance eCopy ShareScan, kā arī HP un Capella FormPort.

[b]Jauni HP LaserJet printeri un Scanjet printeris uzņēmumiem[/b]
HP laidis klajā arī divus HP LaserJet printerus un HP Scanjet printeri, kas veicina mobilitāti un uzlabo dokumentu apriti.
— HP LaserJet Enterprise 600 M601, M602 un M603 printeri – droša, lietošanā ērta melnbalto printeru grupa ar interneta savienojamību.
— HP LaserJet Enterprise 500 color M551 sērija – printeris ar HP ePrint tehnoloģiju ir piemērots risinājums uzņēmumiem, kam nepieciešamas profesionālas kvalitātes krāsas, kā arī uzlaboti drukas pārvaldības instrumenti.
— HP Scanjet Enterprise 8500fn1 Document Capture Workstation – skeneris, kas ir optimizēts skenēšanai lielos apjomos. Skeneris ir aprīkots ar lietošanā ērtu un lielu krāsainu skārienjutīgu ekrānu.

[b]Pakalpojumi un risinājumi lieliem uzņēmumiem[/b]
HP ieviesis jaunus un uzlabotus risinājumus un pakalpojumus lielajiem uzņēmumiem. HP Document Processing Services veicina klientu biznesa izaugsmi, samazina izmaksas, kā arī palielina produktivitāti. Dokumentu aprites risinājumu komplekss piedāvā klientiem iespēju visu vai daļu dokumentu pārvaldības funkciju īstenot kā ārpakalpojumu, nodrošinot piekļuvi informācijai no jebkuras vietas, jebkurā laikā un caur jebkuru kanālu.

HP Access Control Express ar HP Access Control Mobile Release ir komplekss vienkāršu un efektīvu instrumentu risinājums, kas palīdz samazināt drukas izmaksas un veicina datu drošību, vienlaikus atvieglojot lietotāju darbu un palielinot produktivitāti.

Papildus tam HP prezentēja arī Hyland, Jetmobile un Pharos risinājumus.

[b]Sniedzot iespēju globāliem tirgotājiem[/b]
Jaunais HP Smart Marketing Suite ir dokumentu aprites risinājums, kas sastāv no programmnodrošinājuma un pakalpojumiem, kuri optimizē un automatizē mārketinga satura dokumentu apriti, lai ietaupītu laiku un naudu, tādējādi palielinot mārketinga efektivitāti. Lai attīstītu šo piedāvājumu, HP sadarbojās ar reklāmas un mārketinga komunikāciju uzņēmumu Omnicom Group Inc.

[b]Mobilie risinājumi individuāliem lietotājiem un uzņēmumiem[/b]
HP padara mobilo druku vēl ātrāku un ērtāku, lai klientiem būtu iespēja veltīt nedalītu uzmanību saviem darba uzdevumiem mājās, darbā vai esot kustībā. Jaunie un uzlabotie HP mobilie risinājumi ļauj lietotājiem papildināt savu digitālo dzīvi ar iespēju drukāt neatkarīgi no atrašanās vietas.

— Jauns Photosmart un ENVY e-All-in-One printeru klāsts piedāvā lietotājiem ērtus veidus kā izdrukāt fotogrāfijas un dokumentus, vienkārši nosūtot e-pastu ar failiem uz saviem e-Printeriem. Pateicoties stilīgam un kompaktam dizainam, šie printeri labi iederēsies jebkurā interjerā.

[img]http://datuve/images/upload/20110914204639.jpg[/img]
— MVU vajadzībām HP piedāvā nozarē pirmo ePrint Wireless Direct servisu. Tas ļauj lietotājiem pieslēgties tieši pie HP printera arī bez interneta pieslēguma, proti, no jebkuras mobilās ierīces ar Wi-Fi palīdzību, izmantojot peer-to-peer savienojumu.
— Jauna HP ePrint Home and Biz lietojumprogramma pielāgo HP ePrint pakalpojumu Apple iOS, Android vai Symbian viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas sniedz lietotājiem iespēju viegli izdrukāt dokumentus un fotogrāfijas.
— Ar HP ePrint Mobile Driver kļūst vienkāršāk veikt izdrukas no klēpjdatoriem. Izmantojot „File and Print” funkciju, izdruka var tikt veikta no jebkura reģistrēta HP printera ar ePrint tehnoloģiju.
— Jauna HP Printer Control mobile lietojumprogramma Apple iOS ierīcēm piedāvā bezvadu piekļuvi un printera kontroli ar spēcīga mobilās drukas pakalpojuma palīdzību. Lietotāji var skenēt fotogrāfijas un dokumentus uz Facebook, Google Docs un skenēt uz e-pastu no savām mobilajām ierīcēm, kā arī pārraudzīt printeri un kontrolēt drukas izejvielu statusu.
— Pirmoreiz mobilās drukas vēsturē HP ePrint aplikācija BlackBerry® viedtālruņiem ļauj BlackBerry lietotājiem ar vienas lietotnes palīdzību veikt izdrukas uz trim mākoņrisinājumiem: HP printeriem ar ePrint tehnoloģiju, HP Enterprise printeriem un HP Public Print Location printeriem. Šī aplikācija būs pieejama sākot ar 2011. gada 31. oktobri.
— HP ePrint Enterprise mobilās drukas 1.6 versija tagad sniedz mobilo ierīču lietotājiem iespēju aizkavēt drukas uzdevuma veikšanu, kā arī nodrošina PIN izsniegšanas funkciju, kas jau ir pieejama vairāk nekā 50 HP LaserJet printeros. Kad lietotājs nosūta dokumentu uz HP printeri, izdruka var tikt veikta tikai tad, kad tiek ievadīts unikāls kods.

Papildus informācija par šodienas jaunumiem pieejama preses sadaļā šeit: [url=http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/press_kits/2011/InnovationforImpact/index.html]http://www.hp.com/go/InnovationforImpact[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us