HP pagarinājis servisa garantijas laiku Pavilion sērijas datoriem

HP pagarinājis servisa garantiju Pavilion dv6 and dv7 sērijas klēpjdatoriem, kā arī šobrīd ir vienīgais datortehnikas ražotājs, kas saņēmis TSIA akreditāciju par teicamu personālo datoru tehnisko atbalstu un apkopi.

Informācijas tehnoloģiju ražotājs Hewlett-Packard pagarinājis garantijas servisa laiku jaunajām HP Pavilion dv6 un dv7 sērijas iekārtām. HP turpmāk tikai Baltijas valstu ietvaros minētajām HP Pavilion sērijām līdzšinējās garantijas 1 gada juridiskai personai un 2 gadu mājas lietotājam vietā piedāvās trīs gadu garantijas servisu.

Jaunās HP Pavilion dv6 un dv7 sēriju iekārtas piedāvā lietotājam plašas funkciju un izklaides iespējas. Vairākiem jaunajiem Pavilion modeļiem ir izgaismota klaviatūra un alumīnija korpuss, iebūvēta TV karte, integrēts pirkstu nospiedumu lasītājs, pilna izmēra mitrumizturīga klaviatūra, lieliski multimediju rādītāji. HP Pavilion dv7 ir piemērots prasīgam lietotājam, kas, strādājot ar klēpjdatoru, novērtē skaņas kvalitāti, jo tam ir iebūvēta Beats skaņu sistēma, kā arī spēcīga video sistēma ar iespēju lietot speciāli integrētu atbalstu, kas ļauj izmantot bateriju ilgāku laiku, kad darba apstākļi ilgstoši neļauj pieslēgties strāvai.

[img]http://datuve/images/upload/20101123143251.jpg[/img]
Jaunie Pavilion dv6 un dv7 klēpjdatori Baltijā gaidāmi mazumtirdzniecībā šā gada Ziemassvētku laikā.

Turklāt HP ir līdz šim vienīgais nozares pārstāvis, kas ieguvis Tehnoloģiju pakalpojumu nozares asociācijas (Technology Services Industry Association (TSIA)) atzinību nominācijā „Servisa operāciju sertifikācija” par priekšzīmīgu personālo datoru un drukas iekārtu tehnisko atbalstu un apkopi Eiropā, Vidējos Austrumos un Āfrikā.

“HP demonstrējis apņēmību un koncentrēšanos nevainojama atbalsta nodrošināšanā saviem klientiem”, stāsta TSIA Uzņēmumu Sertifikācijas programmu vecākā direktore Džoanna Veigela (Joanne Weigel). „Tomēr vislielāko atzinību pelnījusi HP atšķirīgā pieeja klientiem un darbiniekiem, ievērojot katras EMEA valsts reģionālās īpatnības”.

[img]http://datuve/images/upload/20101123143308.jpg[/img]
TSIA auditori ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi izvērtēšanas procesā rūpīgi izpētīja ražotāja pārvaldības prasmes un metodes un HP servisa atbalsta operācijas salīdzinātas ar gandrīz 300 nozares labākajām metodēm.

Plašāka informācija par akreditāciju:
[url=http://www.tsia.com/awards_and_certifications/odp/certified_companies.html]http://www.tsia.com/awards_and_certifications/odp/certified_companies.html[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us