HP Officejet 4500 All-in-One tintes printeris

HP Officejet 4500 All-in-One printeris, kas pirmo reizi tika izrādīts plāšākai publikai Sanfrancisko izstādē „Macworld 2010”, piedāvā dažādas iespējas, tai skaitā drukas, kopēšanas, skenēšanas, kā arī faksa sūtīšanas un saņemšanas funkcijas. HP Officejet 4500 AiO ir īpaši piemērots neliela uzņēmuma vai mājas birojam – apvienodams sevī visas svarīgākās attēlveidošanas funkcijas un aizņemdams pavisam nelielu darba virsmu, tas piedāvā vislētākās krāsainās izdrukas izmaksas par lappusi tintes printeru kategorijā. Printeri ir iespējams pieslēgt galda vai personālajam datoram gan ar USB vadu, kā arī mobiliem lietotājiem parocīgajā bezvadu savienojumā (Officejet 4500 Wireless modelis). Ar Officejet 4500 lietotājs varēs izdrukāt dažāda formāta dokumentus līdz A4 izmēram – dokumentus, brošūras, skrejlapas, aploksnes, uzlīmes u.c.

HP Officejet 4500 All-in-One tintes printera savietojamība

HP perifēriju iekārta savienojama gan ar Microsoft Windows, gan Mac OS X Snow Leopard vidi. Tajā ir iebūvētas datortīkla Ethernet un bezvadu tīkla (HP Officejet 4500 Wireless All-in-One) pieslēguma iespējas.

HP Officejet 4500 All-in-One tintes printera parogrammatūra

Domājot par lietotājiem, kam ir svarīga iekārtas resursu efektīva izmantošana ilgtermiņā, HP ieviesis HP Smart Web Printing programmrīku. Tas piedāvā noformēt un izdrukāt tikai to konkrēto interneta lapu saturu, kas lietotājam nepieciešams, novēršot drukas izejvielu nelietderīgu izmantošanu.

Izvēloties HP 901XL Black Officejet tintes kasetnes, printeris drukās līdz pat trim reizēm lielāku melnbaltu dokumentu apjomu, kas ir īpaši svarīgi mazajiem uzņēmumiem. Drukājot uz papīra ar ColorLok® atzīmi, dokumenti ilgāk saglabās labu drukas kvalitāti un tik drīz neizbalēs.

Kur var nopirkt HP Officejet 4500 All-in-One tintes printeri

HP Officejet 4500 All-in-One Latvijas veikalos parādīsies ar 2010. gada aprīli mazumtirdzniecības cenā no 89 eiro. HP Officejet 4500 Wireless All-in-One modelis, kas papildu piedāvā bezvadu savienojumu, Latvijā būs pieejams no 2010. gada aprīļa, tā aptuvenā cena 119 eiro.

Kādas tintes lieto HP Officejet 4500 All-in-One tintes printerī

HP Officejet 4500 All-in-One sērijas printeros lieto HP 901 Officejet melno tinti, HP 901 Officejet trīs krāsu tinti un HP 901XP Officejet melno tinti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us