HP nāk klajā ar paplašinātiem drošības risinājumiem instant-on uzņēmumiem

HP nāk klajā ar paplašinātu uzņēmumu drošības risinājumu portfeli, kas ir radīts, lai palīdzētu uzņēmumiem īstenot vērienīgu drošības stratēģiju. Tā ir vērsta pret draudiem un potenciāliem kavēkļiem, kas radušies, pieaugot mobilitātei, mākoņdatošanai un paplašinoties sociālajiem medijiem.

Kiberdraudi ir kļuvuši daudz sarežģītāki, ilgstošākiāki un neparedzamāki. Vairāk nekā 50% pieredzējušu biznesa un tehnoloģiju vadītāju atzīst, ka pēdējā gada laikā drošības draudi viņu organizācijās ir pieauguši, bet 20% atzīst, ka ir saskārušies ar ārējiem drošības draudiem. (HP Research: Enterprise Risk, Coleman Parkes Research Ltd., July 2011)

Cīņai ar šiem draudiem HP plašais pakalpojumu un tehnoloģiju klāsts piedāvā jaunas iespējas, lai palīdzētu uzņēmumiem sevi novērtēt, pārveidot, vadīt un optimizēt savas investīcijas drošībā.

HP Pasaules tirdzniecības un uzņēmumu mārketinga daļas viceprezidents Jans Zadaks (Jan Zadak) atzīst, ka „mūsdienās organizācijas ātri vien apjauš, cik svarīga ir plaša risku vadības stratēģija, lai aizsargātu savu kapitālu, kā arī nodrošinātos pret kaitējumu korporatīvajai reputācijai.”

„Ir patīkami novērot, ka nozares vadošais tehnoloģiju klāsts is saprātīgi integrēts ar Tipping Point, Fortify un ArcSighttiek, turklāt svarīgi, ka tas tiek izmantots piedāvājumā, kas būtiski izceļas piesātinātajā tirgū starp pārējiem pakalpojumiem, aplikācijām un produktiem. Šo drošības produktu un risinājumu integrācija sekmīgi pozicionē HP kā galveno izplatītāju, kas ir spējīgs stāties pretī ļoti sarežģītiem draudiem, ar kuriem uzņēmumiem mūsdienās nākas saskarties,” atzīst Starptautiskās datu korporācijas Rietumeiropas drošības pētījumu un konsultāciju menedžeris Eriks Domāžs (Eric Domage).

[b]Izvērtēt drošības vidi, lai noteiktu riskus un to prioritāti[/b]
HP piedāvā vienas dienas uzņēmuma drošības apzināšanas darbnīcu, kura ir balstās uz HP uzņēmumu drošības risinājumiem, kas ļauj klientiem nošķirt informācijas vadības un drošības procesus. Darbnīca palīdz klientiem izprast savu organizāciju vājās vietas attiecībā uz ārējiem un iekšējiem draudiem, noteikt svarīgus panākumu faktorus, kas nepieciešami, lai izveidotu drošu uzņēmumu, kā arī radīt pielāgotas, uz pieredzi balstītas pārveidošanas programmas.

Ir publiskots arī HP digitālo vakcīnu laboratoriju kiberdrošības risku pārskats, kurš klientiem piedāvā detalizētu uzņēmuma ievainojamības aprakstu, kā arī 2011. gada pirmā pusgada draudu un uzbrukumu statistiku. Šis pusgada pārskats palīdzēs uzņēmumiem izprast draudus, kā rezultātā tie varēs novērtēt un uzlabot savu drošību.

[b]Pilnveidot drošību[/b]
Apvienojot ArcSight, Fortify un HP TippingPoint iespējas, HP ir radījusi pamatu kopējai uzņēmumu drošības pieejai. HP drošības inteliģences un riska vadības platforma piedāvā uzlabotu korelāciju, aplikāciju aizsardzību un tīkla aizsardzības tehnoloģiju, lai pasargātu aplikācijas un IT infrastruktūru no sarežģītiem kiberdraudiem.

Platforma palīdz organizācijām samazināt esošās infrastruktūras radītos riskus, piedāvā drošības testēšanu, labojumus esošajām aplikācijām, kā arī rada priekšnoteikumus, lai izvietotu citas sistēmas drošas vides apstākļos.

Lai palīdzētu klientiem izmantot šo pieeju risku vadībā, HP ir nākusi klajā ar vispusīgu jauno risku un drošības draudu apkarošanas komplekta piedāvājumu:
— HP ArcSight Express 3.0 nodrošina vislabāko korelāciju, datņu pārvaldību un lietotāja aktivitāšu monitoringu, kas uzlabo uzņēmuma vai organizācijas spēju nekavējoties atklāt un novērst kiberdraudus. Tas ir pirmais drošības informācijas un pasākumu vadības produkts, kas balstīts uz korelācijas optimizācijas saglabāšanas un atgūšanas programmas.
— HP reputācijas drošības pārraugs nodrošina HP ArcSight klientus ar uzlabotu un atjauninātu ļauno IP un DNS adrešu sarakstu, lai cīnītos pret uzbrukumiem, kuri izmanto tīmekļa aplikāciju ievainojamību.
— HP Fortify programmatūras drošības centra komplekts ir vienīgais vispusīgais aplikāciju drošības testēšanas risinājums, kas ļauj noteikt ievainojamību tūkstošiem aplikāciju.
— HP TippingPoint tīmekļa aplikāciju digitālās vakcīnas 2.0 pakalpojums paplašina komerciālo un tiešsaistes pasūtījuma aplikāciju aizsardzību ar reālā laika ievainojamības noteikšanu tīmekļa aplikācijās un virtuālu „ielāpu” piegādi, līdz tiek izstrādāts labojums. Atjauninātie WebAppDV 2.0 filtri ar Adaptive Web Application Firewall (WAF) tehnoloģiju ļauj nošķirt normālu aktivitāti no ļaunprātīgas datu plūsmas. Tāpat ar digitālo vakcīnas aprīkojumu HP piedāvā modernu aizsardzību un vienkāršotu plūsmu no tīkla interneta pakalpojumu sniedzēja, kā arī ar HP TippingPoint ziņojumu un arhivāciju, kas balstās uz Logger programmatūrā, tiek uzlabota pārskatāmība drošības vidē.

[b]Drošības pilnveidošanas vadība[/b]
Lai palīdzētu organizācijām pareizi vadīt savas drošības pilnveidošanas programmas, ieviest labākās drošības tehnoloģijas un izvēlēties elastīgus meklēšanas modeļus, HP iepazīstina ar jauniem pakalpojumiem uzņēmumiem:
— HP informācijas drošības vadības pakalpojumi sniedz vispusīgu pieeju drošības politikas un procesu vadībai, liekot klientiem pieņemt saprātīgus lēmumus drošības jomā un samazināt riskus.
— HP uzņēmumu mākoņpakalpojumi – End Point draudu vadība aizsargā klēpjdatorus un piezīmjdatorus, kā arī serverus no vīrusiem, malware un spyware programmatūrām un traucējumiem, kas rodas, bloķējot neatpazītus sakarus un novēršot nevēlamu programmu uzstādīšanu.
— HP drošības informācijas un pasākumu vadības pakalpojumi fiksē un apkopo drošībai svarīgus procesus, lai nodrošinātu vienotu drošības aktivitāšu pārskatu uzņēmumā.
— HP aplikāciju drošības testēšana kā pakalpojums ar koda skenēšanu un tīkla pārraides pakalpojumiem norāda uz drošības kaitēkļiem lietojumslānī, tādejādi samazinot riskus, patērēto laiku un investīcijas.

[b]Optimizē ar pastāvīgu monitoringu, lai noteiktu uzlabojumus[/b]
HP Secure Boardroom ir visaptverošs, uzņēmuma līmeņa tiešsaistes portāls, kurš apvieno esošos drošības datus centrālā sistēmā. Uzņēmumu vadītāji un centrālais informācijas departaments tiek apgādāts ar detalizētu pārskatu un aktuālāko informāciju, kas sekmē uzņēmuma lēmumu pieņemšanu, kuri skar investīcijas un vadību.

HP sniedz instant-on uzņēmumiem iespēju aizsargāt datus un resursus, pārvaldīt riskus un virzīt inovācijas. Vairāk informācijas par HP jaunajiem risinājumiem un pakalpojumiem: [url=http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/press_kits/2011/risk2011/index.html]www.hp.com/go/risk2011[/url].

Galvenais pasākums HP klientiem, HP DISCOVER, norisināsies Vīnē, Austrijā, no 29. novembra līdz 1. decembrim. Tajā varēs uzzināt, kā var kļūt par instant-on uzņēmumiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us