HP laiž klajā uzlabotus, dažādiem biznesa segmentiem piemērotus piezīmjdatorus

Hewlett-Packard laidis klajā vairākus jaunus biznesa piezīmjdatorus, kas radīti biznesa klases lietotājiem, kā arī maziem un vidējiem uzņēmumiem. Produktu klāstu papildinājuši HP ProBook 6555b, HP ProBook 6450b/6550b un HP ProBook 4525s sērijas piezīmjdatori, kā arī cenas ziņā pievilcīgais HP 625.
Informācijas tehnoloģiju ražotājs Hewlett-Packard piesaka tirgū jaunus biznesa piezīmjdatorus cenu kategorijā sākot no 249 eiro, kas sevī apvieno augstākās iespējas, funkcionalitāti un sniedz pievienoto vērtību uzņēmumam.

Jaunāko HP biznesa piezīmjdatoru klāstu papildinājušas deviņas jaunas iekārtas:

HP ProBook 6450b/6550b sērijas piezīmjdatori veidoti, par pamatu izmantojot Intel® procesorus, kas ļauj samazināt izmaksas un palielināt efektivitāti. HP ProBook 6450b un HP ProBook 6550b piedāvā jaunākos Intel Core™ i7, i5 and i3 procesorus. Intel Core™ i7 un Core i5 ir iekļauta Intel Turbo Boost tehnoloģija, kas optimizē un pagarina centrālā procesora veiktspēju. Iespējama izvēle starp Intel HD Graphics vai ATI Mobility Radeon™ HD 540v vizuālo procesoru ar apbrīnojamu vizuālo sniegumu. Turklāt, šie piezīmjdatori var nodrošināt akumulatora darbības laiku līdz pat 16 stundām, paplašinātas drošības iespējas un plašu bezvadu savienojamību, tajā skaitā arī HP Mobile Broadband un Dual-pointing. Papildus lietotājs var izvēlēties dažādas akumulatoru iespējas, piemēram, savietojamību ar īpašas jaudas HP 12 šūnu akumulatoru, kā arī eSATA/USB 2.0 portu vai izvēles dubulto cietā diska atbalstu.

Dažādie modeļi lietotājam ļauj izvēlēties piezīmjdatoru ar 14 (6450b) vai 15.6 collu (6550b/6555b) augstas izšķirtspējas HD LED displeju. Jaunajiem HP ProBook b-sērijas piezīmjdatoriem ir mitruma izturīga klaviatūra, mitruma izvadīšanai ir iebūvēts speciāls kanāls. Ikviens ProBook b-sērijas piezīmjdators ir veidots tā, lai varētu strādāt ar nesen ieviestajām HP 90W un HP120W bāzes stacijām.(4) Šīs bāzes stacijas ļauj izvairīties no neparocīgām manipulācijām, pievienojot un atvienojot perifērijas ierīces un aksesuārus ik reizi, kad piezīmjdators tiek pārvietots. HP ProBook 6450b un 6550b piezīmjdatoru mazumtirdzniecības cena būs no 399 eiro un veikalos Baltijā tie parādīsies jau maija beigās.

HP ProBook 4525s sērijas piezīmjdatoriem ir matēta alumīnija apdare kaviāra vai bordo krāsā, tajā ir iekļauti jaunie izvēles AMD Phenom II, Turion II and Athlon II procesori, kas sniedz dažāda līmeņa sniegumu, atkarībā no izvēlētās iekārtas cenu kategorijas. HP ProBook 4525s ir 15.6 collu ekrāns, lietotājiem tiek piedāvāta izvēle starp iebūvēto video karti vai diskrēto video karti, kā arī dažādām bezvadu savienojamības iespējām, piemēram, HP Mobile Broadband, Wi-Fi un Bluetooth®.

HP ProBook s-sērijas piezīmjdatoriem ir arī jaunas multimediju programmas, piemēram, ArcSoft TotalMedia Suite, kas ļauj atskaņot, rediģēt un veidot video un audio failus, bet ClickPad Gestures rīks sniedz intuitīvu dokumentu pārlūkošanas iespēju. HP ProBook 4525s pārdošanā Baltijā parādīsies maija beigās un maksās sākot no 399 eiro.

B-sērijas un s-sērijas piezīmjdatorus papildina tādas programmas kā HP Power Assistant un attālinātās pārvaldības programma HP ProtectTools. HP Protect Tools centralizētās pārvaldības programmu var izmantot uz HP piezīmjdatoriem un jebkura cita standarta piezīmjdatora Windows vidē. Programma HP DayStarter ļauj lietotājam piekļūt kalendāram un akumulatora statusam pirms operētājsistēma ir pilnībā iestartējusies, bet HP QuickWeb sniedz iespēju piekļūt internetam dažās sekundēs arī tad, ja piezīmjdators ir izslēgts.

HP ProBook 6555b sērijas datori, kas aprīkoti ar jaunāko AMD VISION Pro tehnoloģiju, piedāvājot izmaksu ziņā efektīvu sniegumu. Piezīmjdatora drošības uzstādījumi veido drošu un mobilu darba vidi. HP ProBook 6555b tirgū parādīsies šā gada jūnijā par cenu sākot no 699 eiro.

HP 625 ir HP lētākais ražotāja piezīmjdators, kas piedāvā tādas ērtības kā bezvadu savienojamība, 2 megapikseļu web kamera un integrēts mikrofons, kā arī mitruma izturīga klaviatūra. HP 625 korpuss veidots jaunā industriāla stila dizainā un tas ir ideāli piemērots biznesa klases lietotājiem, kas meklē daudzpusīgu datoru par labu cenu. HP 625 ir aprīkots ar AMD VISION Pro tehnoloģijām ar AMD Phenom™ II, AMD Turion™ II, AMD Athlon™ II, un AMD V sērijas procesoriem. Piezīmjdatoram ir 15.6 collu HD LED vai LED BrightView HD displejs. HDMI ports nodrošina savienojamību ar HD ekrānu. HP 625 piezīmjdators tirdzniecībā parādīsies jūnijā un būs nopērkams sākot no 299 eiro.

Uzlabotu sniegumu visiem jaunajiem piezīmjdatoriem garantē AMD daudzkodolu procesori. HP piezīmjdatori, kuros izmantoti jaunie AMD Phenom TM II Dual-Core N620 procesori, var būt pat par 69 % ātrāki, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes HP piezīmjdatoriem ar AMD procesoriem, kā arī piedāvā līdz pat 24% garāku akumulatora darbības laiku.

Plašāka informācija par produktiem, kā arī produktu specifikācijas un attēli ir pieejama kompānijas mājas lapā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us