HP jaunumi – HP EliteBook 2740p, HP EliteBook 2540p un HP ProBook s-sērijas piezīmjdatori

Informācijas tehnoloģiju kompānija [url=http://datuve/raksts/3298/HP_2010._gada_pirmo_ceturksni_ir_uzsacis_veiksmigi/] „Hewlett-Packard”[/url] laidusi klajā savu pirmo daudzpunktu skārienjūtīgo biznesa planšetdatoru, kā arī ProBook s-sērijas piezīmjdatorus, kas īpaši piemēroti maziem un vidējiem uzņēmumiem.

[b]HP EliteBook 2740p[/b]
HP EliteBook 2740p planšetdators ir īpaši plāns ar daudzpunktu jeb multi-touch pārveidojamu skārienjūtīgo ekrānu, ar standarta jaudas Intel procesoriem, aizmugures apgaismojumu un ārpustelpu režīmu. HP 2740p svars ir sākot no 1,72kg, ar 12.1 collu lielu LED displeju ar iespēju izvēlēties šī datora versiju ar augsta kontrasta pretspīduma (anti-glare) displeju, kas būtiski atvieglo strādāšanu spilgtā dienas apgaismojumā.

EliteBook 2740p iespējami vairāki akumulatoru risinājumi: lai padarītu datoru vieglāku, tajā viegli integrējama 6-šūnu li-ion prizmas baterija ar 5 stundu darbības laiku, vai HP 2700 īpaši plānais akumulators, kas, apvienojumā ar standarta akumulatoru, strādās līdz pat 11 stundām.
Izvēles HP 2740 īpaši plānā paplašinājuma bāze, kas tirgū parādīsies šā gada maijā, ļauj lietotājam izmantot perifērijas ierīces bez nepieciešamības tās pievienot un atvienot datoram. Paplašinājuma bāze iekļauj arī DVD+/-RW diskdzini un Display Port, kas atvieglo pieslēgšanos ārējam monitoram, turklāt tā ir neliela, tāpēc to ir viegli pārvietot. HP EliteBook 2740p mazumtirdzniecības vietās būs nopērkams sākot ar šā gada aprīli par cenu no 1499 eiro. HP 2740 īpaši plānā paplašinājuma bāze maksā, sākot no 199 eiro, tirgū tā nonāks šī gada maijā.

[b]HP EliteBook 2540p[/b]
Jaunais HP EliteBook 2540p piezīmjdators, kas sver tikai 1,53 kg, ir vieglākais HP EliteBook sērijas piezīmjdators. Tam ir 12.1 collu LED displejs, 2 megapikseļu webkamera ar vizītkaršu lasīšanas programmu, kas nofotografē vizītkarti un informāciju automātiski saglabā Microsoft Outlook kontaktu sarakstā, kā arī HP pirkstu nospiedumu identifikācijas sensoru.
HP EliteBook 2540p iespējamas vairākas akumulatoru izvēles: mazākam svaram vai ilgākam baterijas darbības laikam – no 3 šūnu akumulatora līdz pat 9 šūnu baterijai, kas darbosies līdz pat 10.5 stundām.

HP EliteBook 2540p lietotājiem tiek piedāvāta izvēle starp Intel® Core™ procesoriem – ar standarta spriegumu maksimālai veiktspējai vai ar zemu spriegumu lielākai iespējai pieslēgt papildu nesējus – optisko diskdzini vai otru cieto disku.
HP EliteBook 2540p mazumtirdzniecības cena būs sākot no 1299 eiro un tirdzniecībā tas parādīsies šā gada aprīlī.

Abi minētie EliteBook modeļi 2740p un 2540p izstrādāti atbilstoši MIL-STD 810G militārajiem standartiem – tie ir īpaši izturīgi pret vibrāciju, putekļiem, mitrumu, augstām un zemām temperatūrām, kā arī augstuma spiedienu.
Biznesa lietotāju ērtībai EliteBook 2740p un 2540p ir iekļauta HP Sky Room demo versija, kas ir augstas izšķirtspējas (HD) videokonferenču programma, piedāvājot video tikšanos „aci-pret-aci” reālajā laikā.

[b]HP ProBook standarta sērijas (s-sērijas) piezīmjdatori[/b]
Trīs jauni augstas veiktspējas piezīmjdatoru modeļi ar jaunu dizainu, izturīgu, matētu alumīnija virsmu izsmalcinātās kaviāra un bordo krāsās.
HP ProBook S-sērijas datori ir pieejami ar trīs veidu augstas izšķirtspējas HD LED displejiem – HP ProBook 4320s (33.8 cm / 13.3-collas), HP ProBook 4520s (39. 6 cm / 15.6 collas) un HP ProBook 4720s (42.9 cm / 17.3 collas).
Tiek plānots, ka šis dators maksās no 369 eiro un mazumtirdzniecībā parādīsies jau martā. Tajā ir iekļauts jaunais Intel Core i3, i5 vai i7 procesors un izvēle starp Intel HD grafisko karti vai diskrēto grafisko karti uzlabotam multivides atbalstam, piedāvājumā ietverts arī ATI Mobility Radeon™ HD 4350 un vairākas bezvadu tehnoloģijas.
Pateicoties Face Recognition (sejas atpazīšanas) funkcijai piekļūšana Windows un interneta vietnēm ir ātra un vienkārša, turklāt tam ir papildu drošības funkcija – lietotāja pirkstu nospiedumu identifikators.
Inovatīvā HP DayStarter programma, kas šobrīd ir pieejama uz visiem jaunajiem HP ProBook un EliteBook p sērijas datoriem, sniedz iespēju piekļūt svarīgākajai informācijai vēl pirms Windows ir iestartējies.
Centrālā pārvaldība HP ProtectTools nodrošina iespēju visā uzņēmumā ieviest un vadīt galvenās drošības aktivitātes. Centrālā pārvaldība ir visiem HP EliteBook un ProBook piezīmju datoriem, kas laisti klajā 2010. gadā.

Plašāka informācija par šiem HP produktiem, to specifikācijas un attēli ir pieejami interneta vietnē [url]http://www.hp.com/eur/notebooks[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us