HP izveidojis mazajiem uzņēmumiem piemērotus viss-vienā datorus

HP laidis klajā divus jaunus viss-vienā tipa datorus, kas veidoti īpaši mazo uzņēmumu vajadzībām. HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One biznesa klases dators un HP Pro 3420 apvieno veiktspēju un daudzpusību ar mūsdienīgu dizainu, lai apmierinātu visplašākās mazo un vidējo organizāciju prasības.

“HP ir līderis Windows vidē bāzēto viss-vienā datoru nozarē. Jaunie modeļi apliecina, ka esam paplašinājuši savu sortimentu gan ar skārienjutīgiem, gan tradicionāliem modeļiem, kas ir īpaši izstrādāti nelieliem uzņēmumiem, kuros veiktspējai, gabarītiem un izskatam ir nozīme,” saka Čārls Snaimens (Charl Snyman), HP Personālo sistēmu grupas EMEA reģiona viceprezidents.

Viss-vienā datori aizņem mazāk vieta, taču energopatēriņš un multimediju iespējas ir līdzvērtīgas ar tradicionālajiem datoru risinājumiem ar atsevišķu monitoru. IDC pētījums norāda, ka nākamajos 12 mēnešos, biznesa lietotāju vidū visā pasaulē vēlme iegādāties viss-vienā risinājumus pieaugs no 9,9 procentiem līdz 15,7 procentiem

[b]Pirmais TouchSmart, kas izstrādāts mazajiem uzņēmumiem[/b]
HP TouchSmart Elite 7320 All-in-One Business PC ir piemērots viesmīlības un mazumtirdzniecības nozares uzņēmumiem, kā arī mikrouzņēmumiem. Tas piedāvā produktivitāti, uzticamību un skārienjutīgās tehnoloģijas, kas nepieciešamas veiksmīgai konkurencei. Gludais un mūsdienīgais dizains ļauj grozīšanu līdz 30 grādiem vertikālā plaknē, kas iespējo izvēršanu pat ļoti mazā telpā.

[img]http://datuve/images/upload/20110908082520.jpg[/img]
HP TouchSmart Elite 7320 ir aprīkots ar 54.6 cm (21.5”) Full HD platekrāna skārienjutīgu displeju un LED aizmugurapgaismojumu, otrās paaudzes Intel Core i3 un i5 procesoriem, kā arī HP TouchSmart Suite, tādējādi nodrošinot spēcīgas skaitļošanas iespējas uzņēmumiem.

[b]Viss-vienā ar stilu un daudzpusību[/b]
HP Pro 3420 ir īpaši izstrādāts tiem mazajiem uzņēmumiem, kam ir svarīgi iegādāties daudzpusīgu viss-vienā datoru, kas būtu gatavs darbam uzreiz pēc izsaiņošanas. Dators ir piemērots darbam ar klientiem vai uzņēmumiem, kuros nepieciešama virtuālā sadarbība. HP Pro 3420 ir apgādāts ar iebūvētu tīmekļkameru un premium klases skaļruņiem ātrai tiešsaistes saziņai ar attālinātiem darbiniekiem.

Paplašināmais HP Pro 3420 piemērots mazā biznesa uzņēmumiem ar intensīvām slodzēm – tam ir 50.8 cm (20”) liels displejs, jaunākie Intel Core i3 procesori, operatīvā atmiņa, kas paplašināma līdz pat 8 GB, kā arī līdz 1 TB liela datu glabātuve. Tiek piedāvāta arī viegli lietojamā HP ProtectTools drošības pakete konfidenciālas informācijas aizsardzībai un autorizētai piekļuvei.

[b]Cenas un pieejamība[/b]
— HP TouchSmart Elite 7320 sagaidāms pārdošanā sākot no 649 LVL
— HP Pro 3420 sagaidāms pārdošanā sākot no 499 LVL

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us