HP izlaiž Mini PC aktīviem profesionāļiem

Pilnveidojot savu plašo, atzinību guvušo Mini sērijas piezīmjdatoru klāstu, Hewlett-Packard (HP) šodien paziņo par jaunu HP Mini 2140, kas domāts aktīviem profesionāļiem, kuriem nepieciešama plašāka datora funkcionalitāte atrodoties ceļā.

HP Mini 2140 ir rafinētā alumīnija ietvarā, kas nodrošina datoram smalku un vieglu dizainu. Pilnā komplektācijā dators sver tikai 1,19 kilogramus (svars ir atkarīgs no datora komplektācijas), un, pateicoties tā izturībai, HP Mini 2140 būs ideāls kompanjons profesionāļiem, kas bieži atrodas ceļā.

Datoram ir HP Illumilite LED 10,1 collu plats un pret skrāpējumiem izturīgs displejs. HP Mini 2140 komplektācijā var izvēlēties standarta vai arī augstas izšķirtspējas (HD saturs nepieciešams, lai apskatītu attēlus HD kvalitātē) displeju. Datora klaviatūra ir lietotājam draudzīga un tikai par astoņiem procentiem mazāka par pilnībā aprīkotu klaviatūru. Komplektācijā ir iespējams izvēlēties starp dažādiem cietajiem diskiem.

HP Mini 2140 nodrošinās lielisku produktivitāti arī atrodoties ceļā, jo tajā ir mazs Intel Atom procesors, kas darbojoties neļaus datoram tik izteikti uzsilt, patērēs mazāk jaudas, tādējādi paildzinot akumulatora darbības laiku. Datorā ir plašs bezvada tehnoloģiju iespēju klāsts, tajā skaitā integrēts Wi-Fi un Bluetooth 2.0 (pēc izvēles iespējams iekļaut komplektācijā), nodrošinot piekļuvi e-pastam, tūlītējai ziņojumapmaiņai un blogošanai. Ar integrētu VGA tīmekļa kameru var ērti uzņemt foto attēlus, veikt interneta konferenci vai tūlītējo ziņojumapmaiņu ar uzlabotām video iespējām (nepieciešama interneta pieeja), neiegādājoties vai arī nepārnēsājot līdzi papildu aprīkojumu.

HP Mini 2140 ir arī lielisks darbarīks klasē. Bezvadu, multimediju un drošības iespējas ļauj studentiem mācīties visur, kur ir pieejams Wi-Fi pieslēgums – klasē, bibliotēkā, mājās vai kafejnīcā. HP Mini 2140 varētu mainīt veidu, kā skolēni un studenti mācās, nodrošinot nepārtrauktu pieeju piezīmjdatoram.

Lai HP Mini 2140 varētu apmierināt gan profesionāļu, gan studentu vajadzības, dators izgāja HP “Pilnīgo pārbaudes procesu”. Vairāk nekā 95 tūkstošu stundu garumā tas tika pārbaudīts, lai pārliecinātos, ka tā dizains, materiāli un komponentes apmierina pašus augstākos standartus. HP Mini 2140 ir izturīgs, viegls un ar pilnībā anodizētu alumīnija ietvaru datora augšā un apakšā, kas pasargā to ikdienas lietošanā.

Datorā ir daudz inovatīvu iespēju, lai veicinātu ražīgumu un uzlabotu mobilo pieredzi:

* liels 10,1 collu LED displejs ar 16:9 proporciju (horizontālā izmēra attiecība pret vertikālo izmēru) pieejams standarta (1024 x 576) vai augstas izšķirtspējas (1366 x 768) variantā;
* lietotājam draudzīga QWERTY klaviatūra, kura ir tikai 8% mazāka par standarta klaviatūru, kā arī skārienpaliktnis;
* HP DuraKeys taustiņu sistēma – klaviatūra ir pārklāta ar caurspīdīgu vielu, kas pasargā virsmu un klaviatūras taustiņus. HP DuraKeys piedāvā 50 reizes lielāku izturību pret nolietošanos, salīdzinot ar klaviatūrām bez šāda pārklājuma;
* HP 3D DriveGuard ar trīs asu digitālu akselerometra mikroshēmu, kas nosūta signālu datoram, liekot tam izslēgt cieto disku, ja dators pēkšņi kustas, piemēram, krīt vai tiek traumēts;
* HP Panel Protection System ar akrila LCD vāku, kas ir izturīgs pret skrāpējumiem, kā arī ar magnēzija eņģu ietvaru, lai nodrošinātu lielāku izturību;
* iespēja aplūkot video, fotografēt, izmantot virtuālās konferences vai lietot tūlītējo ziņojumapmaiņu ar uzlabotām video iespējām bez nepieciešamības pirkt vai nēsāt līdzi papildu tehnoloģijas. Integrētā VGA tīmekļa kamera nodrošina video un foto uzņemšanu, lai lietotājs varētu gan fotogrāfijas, gan video klipus iekļaut prezentācijās, dokumentos un e-pastā;
* divi akumulatoru varianti – trīs šūnu akumulators vieglākam datoram vai arī sešu šūnu litija jonu akumulators, kas darbojas ilgāk (iespējams iegādāties papildus vai arī pievienot datora komplektācijā iegādes brīdī).

Mini datoram ir arī daudz jaunu aksesuāru, tajā skaitā HP USB dokstacija, USB mobilā audio akustiskā sistēma, kā arī HP USB optiskais diskdzinis, kas spēj nolasīt un ierakstīt CD un DVD formātus, un arī HP LightScribe, ļaujot veikt uzrakstus uz diska virspuses. Viegla un funkcionāla soma, kas ir domāta tieši HP datoriem, vai arī neoprēna ietvars, kas pasargās datoru tā lietotājam to bieži pārnēsājot.

Papildu informācija par HP Mini 2140 specifikācijām un citiem mobilitātes risinājumiem ir pieejama http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/press_kits/2008/mobility/index.html un www.hp.com/personal.

Latvijā HP Mini 2140 būs pieejams sākot ar februāri (vai martu) par vidējo mazumtirdzniecības cenu sākot no 325 latiem (ieskaitot PVN).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us