HP iepazīstina ar jaunumiem drukas nozarē

Informācijas tehnoloģiju ražotājs HP prezentējis jaunas daudzfunkciju drukas ierīces mājas lietotājiem, kā arī maziem un vidējiem uzņēmumiem. Jaunumu klāstā ir 3D skeneris HP TopShot, dizaina printeris HP Envy 110, kā arī vairāki Photosmart tintes printeri. Visas jaunās ierīces atbalsta inovatīvās ePrint un AirPrint funkcijas.

HP TopShot LaserJet Pro M275 ir pirmais daudzfunkciju lāzerprinteris nozarē, kas piedāvā objektu un dokumentu trīs dimensiju skenēšanu. HP TopShot Scanning ir revolucionāra tehnoloģija, kas fiksē dokumenta vai objekta attēlus sešās dažādās pozīcijās – no dažādiem leņķiem un atšķirīgos gaismas apstākļos -, nodrošinot izcilas kvalitātes viengabalainu attēlu. Kamerā izmantota augstas kvalitātes optiskā lēca un augstas izšķirtspējas sensors.
HP dizaina sasniegums – HP ENVY 110 e-All-in-One – ir kompakts un moderns printeris bezvadu drukai. Jaunajam printerim ir lakonisks dizains, gluds, balts korpuss un īpaši klusa darbība, tādējādi to var izmantot arī vietās, kur ir īpašas prasības pret skaņas līmeni. HP ENVY 110 lietotāji no jebkuras vietas, kur pieejams internets, var piekļūt savam iecienītajam tīmekļa saturam, izmantojot printera piedāvātās drukas aplikācijas. Īpaši ērta funkcija ir arī automātiskā papīra padeves tvertne, kas izbīdās, kad tas nepieciešams, un pēc drukas darbu beigām tiek automātiski ievilkta atpakaļ.

[img]/images/upload/20111103190609.jpg[/img]

Jaunumu vidū ir arī vairāki uzlaboti tintes daudzfunkciju printeri – HP Photosmart 5510 e-All-in-One, HP Photosmart 6510 e-All-in-One un HP Photosmart 7510 e-All-in-One. Jaunie Photosmart sērijas printeri nodrošina laboratorijas kvalitātes fotogrāfiju izdrukas, kā arī vieglu un izdevīgu ikdienas dokumentu druku.

Visi jaunie Photosmart, TopShot LaserJet Pro un ENVY e-All-in-One printeri ir aprīkoti ar mobilās drukas inovācijām – HP ePrint un AirPrint. HP ePrint ļauj drukāt dokumentus un fotogrāfijas praktiski no jebkuras mobilās ierīces ar interneta pieslēgumu, sūtot drukas darbu tieši uz printera e-pasta adresi, turpretī Apple AirPrint tehnoloģija ļauj drukāt no Apple iOS ierīcēm bez nepieciešamības uzstādīt draiverus. Turklāt jaunajiem ENVY un Photosmart printeriem ir HP Auto Wireless Connect funkcija, kas automātiski izveido printera bezvadu savienojumu ar datoru.

HP Photosmart 5510 e-All-in-One ir vispieprasītākais HP Photosmart printeris ar atsevišķām tintes kasetnēm. Printerim ir 6,1 cm liels skārienjutīgs ekrāns, kas atvieglo printera izmantošanu un druku bez datora.

HP Photosmart 6510 e-All-in-One ir kompakts printeris, kas lietotājiem sniedz pieeju tīmeklim ar populāru drukas programmu palīdzību. Tāpat iespējams izvēlēties, kad un kur drukāt – tieši no 8,9 cm lielā skārienjutīgā ekrāna, izmantojot bezvadu savienojumu vai atrodoties ceļā. Printeris ietaupa lietotāja laiku ar automātisko foto padevi un ērtu divpusējo druku.

HP Photosmart 7510 e-All-in-One ir veidots lietotājiem, kuriem nepieciešams augstākās klases viss-vienā printeris. Tīmekļa saturam var piekļūt ar populārām aplikācijām uz iespaidīga 10,9 cm (4,33”) skārienjutīga ekrāna ar žestu atbalstu. Premium klases daudzpusība nodrošina divpusējo druku, automātisko dokumentu padevi un iespēju nosūtīt faksus bez telefona līnijas ar eFax funkciju.

Cenas un pieejamība

— HP TopShot LaserJet Pro M275 būs pieejams 2012. gada februārī par aptuveno cenu € 339.
— HP ENVY 110 e-All-in-One ir pieejams par aptuveno cenu 165 Ls.
— HP Photosmart 5510 e-All-in-One pieejams par aptuveno cenu 69 Ls.
— HP Photosmart 6510 e-All-in-One pieejams par aptuveno cenu 105 Ls.
— HP Photosmart 7510 e-All-in-One pieejams par aptuveno cenu 135 Ls.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us