HP ieguvis trīs Red Dot godalgas par produktu dizainu

Informācijas tehnoloģiju ražotājs Hewlett-Packard ieguvis prestižo Red Dot kvalitātes atzinību ar trim godalgām par ENVY e-All-in-One printera, Photosmart eStation printera un Deskjet produktu līnijas dizainu.

ENVY e-All-in-One ir plāns, lakoniska dizaina printeris, kas veidots, lai papildinātu mūsdienīga mājokļa iekārtojumu. Tas komplektēts ar augstas izšķirtspējas skārienjutīgu displeju un darbojas ļoti klusu. Automātiskā papīra padeves tvertne izbīdās, kad tas nepieciešams, un pēc drukas darba beigām tiek automātiski ievilkta atpakaļ.

[img]http://datuve/images/upload/20110621134620.jpg[/img]
HP Photosmart eStation apvieno pilnu HP eAll-in-One funkcionalitāti ar tīmekļa pārlūkošanu un piekļuvi HP drukas lietojumprogrammām un sīkrīkiem. Ierīcei ir atdalāms 17,8 cm pilnkrāsu skārienjūtīgs ekrāns.

[img]http://datuve/images/upload/20110621134646.jpg[/img]
Gan eStation, gan ENVY atbalsta HP ePrint tehnoloģiju, ļaujot drukāt no jebkuras mobilās ierīces un jebkuras vietas pasaulē tieši uz printera e-pasta adresi.

[img]http://datuve/images/upload/20110621134708.jpg[/img]
HP Deskjet produktu līnija ietver pieejamas, uzticamas un viegli lietojamas ierīces, kas apvieno visu nepieciešamo, lai varētu radīt augstas kvalitātes dokumentus un fotogrāfijas. Pievilcīgais un kompaktais dizains izskatās lieliski un ir praktisks lietošanai gan mājās, gan nelielā birojā.

[img]http://datuve/images/upload/20110621134537.jpg[/img]
Red Dot dizaina godalga ir viens no slavenākajiem starptautiskajiem produktu konkursiem. Tajā respektabla ekspertu žūrija novērtē augstas kvalitātes dizainu.

“Mūsu žūrija ļoti rūpīgi izskatīja balvai izvirzītos produktus. Dizaina kvalitāte kopā ar jauniem, radošiem risinājumiem ir skaidri pierādījusi sevi. Abi kritēriji nav tikai laba produkta mērauklas, bet kalpo arī kā potenciāls panākumiem tirgū. Mērķtiecīgi izmantojot mūsu slaveno dizaina godalgu, šis potenciāls ir palielinājies vairākkārt,” stāsta profesors Dr. Peters Zeks (Peter Zec), Red Dot dizaina apbalvojuma iniciators. Šogad Red Dot dizaina godalgai ražotāji no 60 valstīm pieteica 4433 produktus.

“HP ir apņēmies izstrādāt augstas kvalitātes, ergonomiskus produktus, kas labi iederas mājas interjerā, nesamazinot funkcionalitāti,” norāda Deivids Raiens (David Ryan), HP EMEA reģiona Drukas un attēlveidošanas grupas viceprezidents. “Red Dot ir milzīgs kompliments HP izstrādājumu dizaina kvalitātei, mēs esam ļoti lepni par šo atzinību.”

Plašāka informācija par HP drukas ierīču klāstu pieejama www.hp.lv.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us