HP iegādājas kompāniju Printelligent un uzlabo savus pārvaldītos drukāšanas pakalpojumus

Informācijas tehnoloģiju ražotājs Hewlett-Packard paziņojis, ka parakstījis vienošanos par visu uzņēmuma Printelligent aktīvu iegādi. Kompānijas Printelligent galvenais darbības virziens ir pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu (Managed print services) sniegšana. Darījuma finansiālie nosacījumi netiek atklāti.

Printelligent infrastruktūra, programmnodrošinājums un augsti kvalificētie darbinieki apvienojumā ar HP tirdzniecības partneru tīklu, kompānijas pieredzi un plašo pakalpojumu klāstu ļaus HP vēl vairāk nostiprināt savas pozīcijas pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu nišā visā pasaulē. Printelligent iegāde, apvienojumā ar jau esošiem HP aktīviem, ļaus HP tirdzniecības partneriem paplašināt klientiem piedāvāto pakalpojumu klāstu, kā arī gūt papildus ieņēmumus.

[img]http://datuve/images/upload/20110530164406.jpg[/img]
Pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu galvenā mērķauditorija ir vidēja lieluma uzņēmumi, kuru plānotais kopējais apgrozījums tuvāko piecu gadu pieaugs par 14%-23% (uzņēmumi ar 100-499 un 500-999 darbiniekiem), uzsver Andžele Boida (Angele Boyd), HP Attēlveidošanas un drukas risinājumu, MVU grupas viceprezidente un galvenā menedžere.

„HP jau ir tirgus līderis pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu sniegšanā, taču šis darījums vēl vairāk nostiprina mūsu iespējas ar tirdzniecības partneru palīdzību nodrošināt maziem un vidējiem uzņēmumiem tiem nepieciešamos pakalpojumus un risinājumus,” saka Vaiomešs Džoši (Vyomesh Joshi), HP Attēlveidošanas un drukas produktu grupas viceprezidents. “Mūsu apņemšanās piedāvāt tirdzniecības partneriem augstākā līmeņa tehnoloģijas un zināšanas, kam nav analogu nozarē, tagad ir kļuvusi vēl stiprāka.”

“Printelligent pēdējo 23 gadu laikā ir izveidojis labākos pārvaldītos drukāšanas pakalpojumus nozarē,” uzsver Printelligent vadītājs Robs Velmans (Rob Wellman). “Pateicoties HP, šis piedāvājums turpinās attīstīties, un tirdzniecības partneri spēs nodrošināt klientus ar augstākās kvalitātes risinājumiem, kas ļaus uzņēmumiem labāk pārvaldīt savu drukas infrastruktūru.”

Pēc darījuma pabeigšanas, Printelligent aktīvi tiks integrēti HP attēlveidošanas un drukas pakalpojumu grupas LaserJet un korporatīvo risinājumu vienībā. Paredzēts, ka darījums noslēgsies kompānijas trešajā finanšu ceturksnī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us