HP būs redzams filmā “Sekss un Lielpilsēta 2”

Informācijas tehnoloģiju ražotājs Hewlett-Packard sadarbojas ar kino kompāniju Warner Bros. Pictures, kā rezultātā stilīgākie un tehnoloģiski inovatīvākie HP datori – HP TouchSmart, HP Mini Vivienne Tam Edition piezīmjdators un HP Toucsmart tm2 – būs redzami kulta filmas “Sekss un lielpilsēta” otrās daļas varoņu rokās visas filmas garumā. New Line Cinemas “Sekss un lielpilsēta 2” pilnmetrāžās filmu Latvijas kinoteātros oficiāli sāks rādīt no 11. jūnija. ASV filma pirmizrādi piedzīvos jau 28. maijā.

Pirmie aizmetņi HP ienākšanai sieviešu modes pasaulē parādījās 2008. gadā, kad dāmu sirdis iekaroja pasaulē pirmā digitālā rokassomiņa – HP Mini Vivienne Tam notebook – HP un modes dizaineres Vivjēnas Tamas (Vivienne Tam) pirmais inovatīvais kopprodukts. HP ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas savos produktos apvieno modi un augstās tehnoloģijas.

HP modes aksesuāram pietuvinātas iekārtas radīšana likumsakarīgi aizveda tehnoloģiju uzņēmumu līdz sadarbībai ar filmu “Sekss un lielpilsēta 2”, ar ko sperts nākamais solis modei un laikam līdzi dzīvojošu cilvēku iedvesmošanā visā pasaulē.

“HP arvien biežāk tiek atzīts par zīmolu, kas ir saistīts ar dizaina un stila sasniegumiem”, stāsta Žans Pjērs Le Calvezs (Jean-Pierre Le Calvez), HP EMEA reģiona personālo sistēmu grupas mārketinga
viceprezidents. “Sekss un lielpilsēta ir fenomens, kas diktē modi visā pasaulē, tādēļ šī sadarbība ir likumsakarīgs papildinājums stilīgajai 2010. gada pavasara datoru kolekcijai”.

Viena no filmas producentēm un galvenās varones Kerijas lomas izpildītāja aktrise Sāra Džesika Pārkere piedalīsies arī šobrīd topošajās HP reklāmās ar saukli “PC is personal again”. Pārkere tajās attēlos pati sevi – izsmalcinātu, enerģisku sievieti, kas izmanto HP datoru, lai veiksmīgi tiktu galā ar savas dzīves dažādajiem pienākumiem – sākot ar mātes lomu, līdz pat producentes darbam, bet to visu viņa paveic ar neatkārtojamu stilu.

Filmā “Sekss un lielpilsēta 2” būs redzami HP produkti, kas, tāpat kā filma, apvieno augstās tehnoloģijas ar modi, stilu, izklaidi un iespējām.

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition – Vivjēnas Tamas 2010. gada pavasara kolekcijas sastāvdaļa. Tas sevī ietver kvalitatīvas datortehnoloģijas un satriecošo “Butterfly lovers” dizainu, kas ideāli atbilst modernajām “Sekss un lielpilsēta” varonēm.

– HP TouchSmart datori – elegantā dizainā veidotajam datoram ir augstas izšķirtspējas platekrāna displejs, kā arī daudzpunktu skārienjūtīgs ekrāns.

– HP TouchSmart tm2 pārveidojams piezīmjdators ar daudzpunktu skārienjūtīgo ekrānu, kas izmantojams kā digitāla skiču grāmatiņa, lai zīmētu, skicētu un veidotu piezīmes ar bezgalīgām krāsu, otru un efektu iespējām.

Par “Sekss un lielpilsēta 2”:

Filmā “Sekss un lielpilsēta 2” piedalās tādas zvaigznes kā Sāra Džesika Pārkere, Kima Ketrela, Kristīne Deivisa un Sintija Niksone, kā arī Džons Corbets un Kriss Nots. Režisors un producents Maikls Patriks
Kings filmu “Sekss un lielpilsēta 2” balstījis uz paša rakstīta scenārija. Pie filmas izveides strādājuši arī producenti Sāra Džesika Pārkere, Darens Stārs un Džons Melfi.

“Sekss un lielpilsēta 2” uz kinoteātru ekrāniem ASV nonāks š.g. 27. maijā, bet Latvijā filma būs skatāma no 11. jūnija.

Par Hewlett-Packard:

HP ir pasaules lielākā informācijas tehnoloģiju kompānija, kas piedāvā drukāšanas un personālās skaitļošanas iekārtas, kā arī IT pakalpojumus, programmatūras un risinājumus, kas nodrošina vieglu
tehnoloģiju lietošanu patērētājiem un uzņēmumiem. Plašāka informācija par HP (NYSE: HPQ) ir pieejama mājas lapā .

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us