HP atzīts par līderi pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu sniegšanā

Nozares analīzes kompānija Quocirca nominējusi HP kā līderi pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu (Managed Print Services – MPS) piedāvājumā un apkalpošanā Eiropas uzņēmumiem.

Ikgadējā Quocirca pārskata ziņojums par drukas un attēlveidošanas ierīču pakalpojumiem organizācijām un uzņēmumiem – pārvaldītie drukāšanas pakalpojumi (MPS) Eiropas piegādātāju tirgū 2010. gadā uzskatāmi atspoguļo konkurences un pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu izaugsmi. Atskaite izvirza priekšplānā katras kompānijas priekšrocības un trūkumus. Minētā drukas pakalpojuma sniedzēju izvērtēšana balstās uz to organizatorisko pieredzi un spēju sniegt pārvaldītās drukas pakalpojumus visā Eiropā. Quocirca izvērtēja drukas pakalpojumu piegādātājus pēc to atpazīstamības tirgū, kā arī pēc piedāvājuma klāsta.

Klasificējot HP kā tirgus līderi, Quocirca atzinīgi novērtēja HP stratēģisko vīziju un pakalpojuma piedāvājumu apjomu, piegādājot biznesa drukas iekārtas un risinājumus visā Eiropas teritorijā. Papildus tam Quocirca novērtēja arī ievērojamās investīcijas HP pārvaldīto drukāšanas pakalpojumu portfelī un infrastruktūru, kas ļauj piegādāt tādus papildu pakalpojumus kā biznesa procesu ārpakalpojumus, operāciju plūsmas vadības un dokumentu ārpakalpojumus.

HP EMEA reģiona Attēlveidošanas un drukas grupas lielo organizāciju un uzņēmumu apkalpošanas segmenta viceprezidents Arnolds Marti (Arnold Marty) saredz šo ziņojumu kā nozīmīgu atzinību HP šajā progresīvajā nozares sektorā: “Šodien HP apkalpo drukas vidi vairāk nekā 2700 uzņēmumos visā pasaulē, sniedzot iespēju šīm organizācijām ietaupīt drukas izdevumus no 28 % līdz pat 48%.”

A. Marti skaidro, ka iepriekš pārvaldītās drukas pakalpojumu priekšrocības uzņēmumam nebija tik būtiskas, tomēr šodien aizvien vairāk HP klientu biznesa drukas iekārtas sāk uzskatīt par stratēģisku biznesa ieguldījumu.”
“Piemēram, Spānijas uzņēmums “Caja de Madrid”, pagājušajā gadā ieviešot HP pārvaldītās drukas pakalpojumu programmu, samazināja papīra patēriņu un zudumus par 15%, kas būtu salīdzināms ar 12,000 koku izglābšanu no izciršanas. Servisa firma “IT Logic”, pateicoties HP MPS risinājumam, samazināja drukas darbiem patērēto elektroenerģiju par 42%. HP vertikālās operāciju plūsmas visā pasaulē palīdz bankām vieglāk un precīzāk apkalpot kredītu pieprasījumus, apdrošinātājiem ātrāk atbildēt uz iesniegumiem, tiesu institūcijām ātrāk izskatīt lietas u.t.t.,” papildina A. Marti.

Ieviests jauns pārvaldītās drukas pakalpojums
HP drukas risinājumu piedāvājumu nesen papildinājis jauns pakalpojums – HP un TROY kopražojuma pakete Secure Document Printing Solution. Šis risinājums ļauj izdrukāt kvalitatīvus melnbaltus dokumentus uz parastā papīra ar iestrādātiem pretviltošanas elementiem, izmantojot korporatīvās klases HP PCL5 LaserJet printerus un daudzfunkciju ierīces.

Programma, kas atrodas uz servera, sniedz iespēju klientiem veidot rindas kārtību vērtīgu dokumentu drukai, kā arī iestrādāt pretviltošanas elementus, pirms tie nonāk drukas iekārtā. Tas ir ietekmīgs drukas risinājums, kas uzņēmumam sniedz elastīgu pieeju dokumentu pretviltošanas aizsardzībai gan uz lokālā, gan tīkla lāzerprinteriem.

Papildu informācija par HP MPS: [url=http://www.hp.com/united-states/campaigns/printforward/index.html?jumpid=ex_r2548_go/printforward#/Home]www.hp.com/go/printforward[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us