Hewlett-Packard aizsāk jaunu mākoņdatošanas ēru

Šodien HP paziņoja par jauniem produktiem un pakalpojumiem, kuri nodrošina uzņēmumiem un valsts iestādēm iespēju efektīvāk izmantot mākoņdatošanas pakalpojumus, tai pašā laikā saglabājot nepieciešamo drošības līmeni, darba spējas un izmantojamību.

Mākoņdatošana ir svarīga un arvien nepieciešamāka platforma Instant-On uzņēmumiem – organizācijām, kas aktīvi ievieš jaunās tehnoloģijas dažādās jomās, lai straujāk reaģētu uz mainīgajām klientu prasībām. Šādi uzņēmumi prasa IT vidi, kas ir elastīga, automatizēta, droša un ir spējīga ātri reaģēt uz mainīgajām biznesa prasībām.

Mākoņdatošana nodrošina tādus labumus kā ātrāku jaunu servisu izvietošanu, IT personāla skaita samazināšanu un samaksu par reāli patērētiem resursiem (pay-as-you-go modelis). Tomēr mākoņdatošanai tradicionāli ir trūkumi jomās, kas ir būtiskas uzņēmējiem – drošība, pieejamība un integrējamība.

Jaunais HP Hybrid Delivery risinājums nodrošina labumus uzņēmuma līmeņa mākoņdatošanai, ņemot vērā specifiskās uzņēmuma un arī valsts institūciju prasības. Jaunie risinājumi ļauj klientiem ātri saredzēt mākoņdatošanas sniegtos ieguvumus, piemēram, izvietošanas ātrumu, daudz drošākas meklēšanas iespējas, kā arī iespējas ietaupīt līdzekļus.

„Mākoņdatošana šobrīd ir viens no galvenajiem virzieniem IT jomā, un HP ir vadošais spēlētājs tajā,” saka HP Enterprise Business viceprezidente Anna Livermore. „Lai izveidotu Instant-On uzņēmumu, organizācijām nepieciešams novērst plaisu starp to, ko klienti un patērētāji sagaida, un to, ko uzņēmums spēj piegādāt. Mums ir pieredze un plašs pakalpojumu portfelis, kas ļauj vadīt klientus cauri šīm būtiskajām pārmaiņām.”

HP Hybrid Delivery mākoņa risinājumi: mākonis uzņēmumiem HP Enterprise Cloud Services-Compute nodrošina “privāto mākoni kā servisu” no HP augstākā līmeņa datu centriem. Pārvaldīts ar stingru pakalpojumu, veiktspējas, drošības un privātuma politiku, tas nodrošina klientus ar ātri izvietojamu, drošu skaitļošanas tehniku, kas acumirklī koriģē IT kapacitāti, ja uzņēmumam ir nepieciešamas izmaiņas.

HP CloudSystem ir pati pilnīgākā, sabalansētā sistēma, lai izveidotu, pārvaldītu un patērētu pakalpojumu gan privātā, gan publiskā mākoņa vidē, kā arī hibrīdmākoņvidē. Tā apvieno Converged Infrastructure stiprās puses ar HP Cloud Service Automation programmatūras plusiem, lai nodrošinātu drošību, vadīšanu un atbilstību lietojumprogrammām, kā arī fiziskai un virtuālai infrastruktūrai.

HP CloudSystem arī atbalsta HP Cloud Maps – pirmais industrijā, kas nodrošina pirmskonfigurācijas katalogu objektus, lai automātiski nodrošinātu optimālus lietojumprogrammas un infrastruktūras resursus. HP CloudSystem nodrošina jaunus mākoņa pakalpojumus, darbu veicot minūtēs.

HP Cloud Discovery Workshop palīdz uzņēmumiem attīstīt visaptverošu mākoņstratēģiju. Izprotot svarīgākos panākumu faktorus, ieguvumus un izaicinājumus, klienti var pieņemt racionālus lēmumus.

HP semināros iespējams saņemt:
• rekomendācijas, kā izmantot mākoņus kā daļu no pakalpojumu sniegšanas un portfeļa stratēģijas;
• padomus nākamo soļu taktiku un „ceļa karti” prioritārajiem mākoņdatošanas pakalpojumiem;
• mākoņu un hibrīdpakalpojumu sniegšanas stratēģijas apmācības.

Papildu informāciju par HP jaunajiem piedāvājumiem varat atrast [url=http://www8.hp.com/us/en/hp-news/article_detail.html?compURI=tcm:245-825614]www.hp.com/go/cloudcomputing2011[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us