HeadLight 2010

20.maijā, Rīgā, viesnīcā „Avalon”, visas dienas garumā notiks starptautiska IT drošības konference „HeadLight 2010 – IT Security trends and innovations”. Pasākuma mērķis ir sniegt atbalstu Baltijas valstu IT speciālistiem, sistēmu integratoriem, drošības vadītājiem un pārvaldniekiem un citiem interesentiem, iepazīstinot tos ar jaunām, innovatīvām un pasaulē atzītām iespējām aizsargāt biznesam kritiskus datus un informācijas sistēmas no ārējiem un iekšējiem draudiem.

Konferences organizators jau otro gadu pēc kārtas ir starptautiskā IT drošības risinājumu distribūcijas kompānija „HeadTechnology”, kas jau vairāk kā 10 gadus pārstāv daudzus vadošos IT drošības pasaules ražotājus Eiropas Savienībā, Austrumeiropas valstīs un citur. Bez viesiem no ASV, Skandināvijas, Beļģijas, Vācijas, Luksemburgas un pārējām Baltijas valstīm, konferencē šogad piedalīsies arī mūsu jaunās kiberdrošības padomes vadība no Satiksmes Ministrijas, bet pasākuma viens no moderatoriem būs ievērojamais Latvijas IT un Telekomunikāciju nozares žurnālistiem, Juris Kaža.

Visas dienas garumā pasākums sola tā dalībniekiem ne tikai daudz interesantu tehnoloģiju jaunumu, bet arī iespēju klātienē tikties ar ilggadējiem un starptautiski atpazīstamiem nozares speciālistiem, organizēt individuālas diskusijas un aplūkot tuvāk prezentētos risinājumus.Organizātori sola pasākuma aktīvākos apmeklētājus apbalvot ar ražotāju un partneru sarīkotajām balvām, kā arī visiem dalībniekiem – loteriju ar patiešām labām balvām.

Lai reģistrētos uz konferenci, lūdzam reģistrēties www.headlight2010.lv , kā arī aicinām sekom konferences jaunumiem Twitter @headtechnology

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us