Gudriem.lv sācis salīdzināt taksometru pakalpojumus

Atrast lētākos taksometra pakalpojumus, salīdzinot vairāk nekā 50 firmas 7 Latvijas lielākajās pilsētās – šādu bezmaksas pakalpojumu šonedēļ lietotājiem sācis piedāvāt salīdzināšanas portāls Gudriem.lv.

Lai aprēķinātu dažādu taksometru firmu piedāvāto brauciena cenu, jaunā salīdzināšanas rīka lietotājam atliek vien norādīt brauciena sākuma un gala adreses, kā arī to vai brauciens notiks naktī. Cena tiek rēķināta, vadoties pēc dažādu firmu cenas par brauciena kilometru, cenas par iekāpšanu un laika tarifa. Gudriem.lv kalkulators aprēķina arī maršruta garumu, parādot to uzskatāmā kartē, un aptuveno brauciena ilgumu. Taksometru pakalpojumu salīdzinātāja lietotājs turklāt var izvēlēties – salīdzināšanas rezultātus šķirot pēc cenas par braukšanas kilometru, iekāpšanas cenas vai laika tarifa.

„Domājot par to, lai ikviens Gudriem.lv lietotājs varētu ietaupīt, jaunajā taksometru salīdzināšanas kalkulatorā esam ņēmuši vērā ne tikai ļoti svarīgo cenu par katru nobraukto kilometru, bet arī iekāpšanas maksu, laika tarifu un nakts tarifu. Pēdējos trīs rādītājus ikdienas lietotājs var nezināt un tie dažādām firmām ļoti atšķiras, tādējādi arī vienā pilsētā cena par vienādu braucienu var atšķirties pat divas reizes,” stāsta portāla Gudriem.lv valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Zaznovs. Izsaucot taksometru viņš iesaka ieskatīties arī kartē attēlotajā īsākajā maršrutā – tādējādi būs iespējams izvairīties no taksometra vadītāja potenciālā negodīguma, braucot pa citu, tālāku, ceļu.

Taksometru pakalpojumu salīdzināšana ir jau 19. portāla Gudriem.lv pakalpojums, ko bez maksas var lietot jebkurš interesents. Jaunais taksometru salīdzinātājs pieejams šeit: [url=http://www.gudriem.lv/taksometri?lng=lv]http://www.gudriem.lv/taksometri?lng=lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us