Google Meet ievieš jaunu opciju “Green Room”

Google Meet Green Room opcija

Pirms pieslēgšanās videokonferencei, ir diezgan grūti saprast, vai viss notiks kā plānots. Vai ir pietiekams apgaismojums? Vai tu sēdi pietiekami tuvu vai pārāk tālu no kameras? Kā ir ar skaņas kvalitāti – vai viss ir kārtībā, vai nejauši nav izslēgta skaņa, vai tā neatbalsojas? Google Meet lietotnē ir ieviesta jauna opcija, kas ļauj par to visu pārliecināties.

Google tagad ir uzlabojis veidu, kā pārbaudīt savu izskatu un pieslēgtās tehnoloģijas, piemēram, webkameru un mikrofonu, lai pirms Meet konferences varētu pārliecināties par to, ka viss ir kārtībā. Jaunā funkcija ar nosaukumu “Green Room” pirms sapulces sākuma ierastā “Ready to join?” jeb “Gatavs pievienoties?” loga vietā parādīs nelielu pogu ar uzrakstu “Check your audio and video” jeb “Pārbaudiet audio un video”. Vienkārši noklikšķini uz šīs pogas, un uznirstošais logs ne tikai parādīs tava video attēlu, bet arī ļaus redzēt (un mainīt), kurš mikrofons, skaļrunis un kamera pašlaik darbojas.

Google Meet’s “green room” lets you check your audio and video.
Google Meet jaunā “Green Room” opcija ļauj pirms videokonferences sākuma pārbaudīt audio un video kvalitāti

Pēc tam uznirstošā poga “Next” ļauj ierakstīt īsu 6 sekunžu video paraugu, ļaujot  redzēt, kā tu izskatīsies un izklausīsies citiem sapulces dalībniekiem. Pēc Google teiktā, klips ir privāts un netiks saglabāts. Sistēma pārbauda arī tavu mikrofonu, skaļruni, kameru un interneta savienojumu, un, ja šķiet, ka tie darbojas, tiek iegūtas zaļas atzīmes. 

Iepriekš savu izskatu varēja redzēt “Ready to join?” logā, taču Google Meet jaunā “zaļā istaba” var būt vēl noderīgāka. Piemēram, var pārbaudīt dažādus apgaismojuma veidus, pārbaudīt, vai klēpjdatora audio ir labāks vai sliktāks nekā austiņu mikrofons, un pārliecināties, ka labi izskaties, pirms sāc tikšanos ar kolēģiem, draugiem vai ģimeni.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us