Google Maps ļauj zvanīt un klausīties mūziku, izmantojot balss asistentu

Google Maps tālrunī

Google tagad ļauj atbildēt uz zvaniem, sūtīt īsziņas un atskaņot mūziku no savas Maps lietotnes. Jaunais atjauninājums pašreiz tiek izplatīts Android tālruņos, un tas ļaus lietotājiem koncentrēties uz ceļu, kamēr Google asistents pāries jaunā “braukšanas režīmā”. Tas nozīmē, ka būs iespējams zvanīt un saņemt zvanus, sūtīt un klausīties īsziņas un kontrolēt mūziku tikai ar balsi, nenoņemot rokas no stūres un nenovēršot acis no ceļa.

Asistents brīdinās lietotāju par ienākošo zvanu, lai varētu atbildēt vai atteikt zvanu, izmantojot balsi. Tas novērsīs nepieciešamību skatīties uz tālruni. Piemēram, tā vietā, lai paskatītos uz savu ierīci, un pieskartos tai, lai atbildētu, Google pateiks, kas ir zvanītājs un uzdos jautājumu, vai vēlaties pieņemt zvanu. Pēc tam varēs pateikt “Yes” vai “No”, lai atbildētu uz zvanu vai atteiktu to.

Jaunajā režīmā varēs arī atskaņot multivides failus no tādiem straumēšanas pakalpojumiem kā YouTube Music, Spotify un Google Podcasts, sakot “Hey Google, play [izpildītāja nosaukums]” vai “OK Google, play [dziesmas nosaukums]”. Varēs arī izvēlēties atskaņot mūziku pēc žanra, konkrēta albuma vai vienkārši pateikt “play some music”.

Lai sāktu, savā Android tālrunī atveriet lietotni Google Maps un ievadiet galamērķi. Tad pieskarieties uzlecošajam paziņojumam. Varat arī pateikt “Hey Google, open Assistant settings,” pēc tam atlasīt Getting around un Driving mode, lai to ieslēgtu.

Google savai Maps lietotnei arī pievienoja vairāk COVID-19 detaļu, ļaujot reāllaikā redzēt, piemēram, cik pārpildīta ir sabiedriskā transporta līnija, un pārbaudīt piegādes pasūtījumu statusu tiešraidē. Šīs funkcijas pamazām tiek ieviestas Android un iPhone tālruņos, tāpēc, iespējams, tās vēl nav redzamas.

Pašlaik asistenta braukšanas režīma funkcija ir pieejama tikai Android lietotājiem (versija 9.0 vai jaunāka). Google apgalvo, ka drīzumā Driving mode režīmā būs pieejamas arī citas funkcijas.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us